• Lefkoşa 8 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 8 °C
  • İstanbul 5 °C
  • London 8 °C

Millilerden ilk günde 10 galibiyet

Millilerden ilk günde 10 galibiyet
Ankara’da düzenlenen 13 yaş altı Türkiye Şampiyonası’na katılan KKTC Badminton Milli Takımı ilk gün 10 galibiyet elde etti.

Sabah seansında oynadığı tekler kategorisi maçlarında kızlarda Nehir Deniz, İzgi Mertdin, İncinaz Üngüder ve Nilgün Akbulut rakiplerini yenerek elemeyi başardı.

Erkeklerde ise Başar Kuzel, Aral Polili ve Salih Öztürk tur atlayan sporcular oldu. Akşam seansında ise Salih Öztürk tur atlarken, Başar Kuzel de Ankaralı rakibini yenerek elemeyi başardı. Kızlarda ise Nehir Deniz tek kızlar kategorisinde Zonguldaklı rakibini yenerek elemeyi başardı.

Bu haber toplam 451 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Millilerden ilk günde 10 galibiyet24 Ağustos 2019 Cumartesi 19:53
  • Deniz Bulgaristan’da yarışacak08 Ağustos 2019 Perşembe 20:04
  • Seymen ve Eren puanlarını korudu06 Ağustos 2019 Salı 15:03
  • Badmintonda Öztürk ve Mertdin şampiyon12 Temmuz 2019 Cuma 18:09
  • Badminton Federasyonu 13 yaş altı şampiyonası düzenliyor07 Temmuz 2019 Pazar 15:11
  • Gençlerde YDÜ şampiyon30 Haziran 2019 Pazar 19:15
  • Gençlerin mücadelesi sürüyor28 Haziran 2019 Cuma 13:49
  • Gençlerin mücadelesi başladı21 Haziran 2019 Cuma 11:24
  • Badmintonda sıra gençlerin17 Haziran 2019 Pazartesi 16:26
  • Babalar çocukları ile oynadı15 Haziran 2019 Cumartesi 17:01
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ19152247
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK19131540
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL19116239
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK19122538
    5CİHANGİR GSK19121637
    6YENİCAMİ AK19103633
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1993729
    8LEFKE TSK1974825
    9GÖÇMENKÖY İYSK1974825
    10BAF ÜLKÜ YURDU1973924
    11HAMİTKÖY ŞHSK19721023
    12GÖNYELİ SK19611219
    13BİNATLI YSK19531118
    14ÇETİNKAYA TSK19431215
    15DÜZKAYA KOSK19321411
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK19241310
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.