• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 13 °C

Masa tenisinde yıldızlar yarıştı

Masa tenisinde yıldızlar yarıştı
Masa tenisinde sezonun ilk yıldızlar ferdi klasman turnuvası geçtiğimiz cumartesi sabahı federasyon salonunda gerçekleştirildi.

Oldukça çekişmeli ve seyir zevki yüksek geçen karşılaşmaların oynandığı turnuva sonucunda oluşan dereceye giren sporcular ve şampiyonlar şu şekilde;

 

Yıldız Kızlar

1.Şerif Kuyucu (Yakın Doğu Üniversitesi)

2.Ale Yayman (Girne Amerikan Üniversitesi)

3.İlsu Saygınel (Girne Amerikan Üniversitesi)

3.İlke Yücel (Yakın Doğu Üniversitesi)

 

 

Yıldız Erkekler

1.Mertcan Aydemir (Karşıyaka)

2.Demirhan Fahrioğlu (Yakın Doğu Üniversitesi)

3.Arda Kantara (Karşıyaka)

3.Arda Alat (Karşıyaka)

Bu haber toplam 733 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Masa tenisinde yeni yıl resepsiyonu yapıldı30 Aralık 2019 Pazartesi 17:50
  • Minikler, ferdi turnuvada yarıştı30 Aralık 2019 Pazartesi 17:48
  • Gençler, ferdi turnuvada mücadele etti15 Aralık 2019 Pazar 21:10
  • Masa tenisinde ikinci hafta tamamlandı03 Aralık 2019 Salı 17:36
  • Süper Kupa LAÜ ve YDÜ’nün10 Kasım 2019 Pazar 18:59
  • Masa tenisinde Süper Kupa zamanı05 Kasım 2019 Salı 19:27
  • Masa tenisinde minikler karşılaştı28 Ekim 2019 Pazartesi 16:18
  • Türkiye ve Romanya üstünlüğü25 Ekim 2019 Cuma 09:47
  • Sıradaki mücadele masa tenisinde21 Ekim 2019 Pazartesi 09:44
  • KTSYD Kupası LAÜ ve YDÜ’nün29 Eylül 2019 Pazar 20:35
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.