• Lefkoşa 8 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 8 °C
  • Mağusa 8 °C
  • Lefke 8 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 2 °C

Kupanın hakemleri açıklandı

Kupanın hakemleri açıklandı
Kıbrıs Kupası'nda 2. Tur maçları yarın oynanacak.

Çeyrek final öncesi tek maç eleme usulüne göre oynanacak karşılaşmaların programı ve maçları yönetecek hakemler açıklandı. Doğan Türk Birliği - Türk Ocağı ve Binatlı - Yalova karşılaşmalarının 18.30'da oynanacağı kupada diğer karşılaşmalar 14.00'te başlayacak. Program şöyle:

 

 

 

C. Balses Stadı: Mormenekşe – G. Birliği (Emre Öztaşlı)

Dr. Fazıl Küçük Stadı: Dumlupınar – G. Gücü (Hakan Muhtaroğlu)

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: K. Kaymaklı – Lefke (Utku Hamamcıoğlu)

Üç Şehitler Stadı: Akova - GAÜ Çetinkaya (Serhan Şimşek)

M. Özkayım Stadı: Ozanköy - Baf ÜY (Hüseyin Eyyüpler)

Atatürk Stadı: Yenicami – Cihangir (Kerem Eran)

Mete Adanır Stadı: Doğan TB - Türk Ocağı (Mehmet Malek)

Üner Berkalp Stadyumu: Binatlı – Yalova (Timur E. Bodi)

Bu haber toplam 1137 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dörtyol’dan Hikmet ve Turgut hamlesi16 Ocak 2020 Perşembe 15:13
  • İltaç Yalova yolunda16 Ocak 2020 Perşembe 15:07
  • Binatlı son haftalarda toparladı16 Ocak 2020 Perşembe 15:02
  • Göçmen’den rahat prova: 3-016 Ocak 2020 Perşembe 14:09
  • Esat Erdoğmuş kabri başında anıldı15 Ocak 2020 Çarşamba 15:20
  • KTFF’den yeni bir kurs15 Ocak 2020 Çarşamba 15:15
  • U15 Ligi’nde fikstür çekiliyor15 Ocak 2020 Çarşamba 12:15
  • Hamitköy istikrarı yakalayamadı15 Ocak 2020 Çarşamba 11:35
  • Lapta’dan iki imza15 Ocak 2020 Çarşamba 11:29
  • Joseph gitti, Kenneth ve Erol geldi14 Ocak 2020 Salı 15:51
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL1595132
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15101431
    4CİHANGİR GSK15100530
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1582526
    6YENİCAMİ AK1573524
    7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1572623
    9GÖÇMENKÖY İYSK1564522
    10LEFKE TSK1554619
    11HAMİTKÖY ŞHSK1552817
    12BİNATLI YSK1543815
    13ÇETİNKAYA TSK1542914
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK1524910
    15GÖNYELİ SK15311110
    16DÜZKAYA KOSK1522118
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.