• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 30 °C
  • İskele 33 °C
  • Mağusa 33 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 16 °C

Kritik maça tecrübeli hakem

Kritik maça tecrübeli hakem
K-Pet Ligleri’nde 14.haftanın hakemleri açıklandı.

K-Pet Ligleri’nde 14.haftanın hakemleri açıklandı. Geçen hafta Gençler Birliği-GAÜ Çetinkaya maçını yöneten Serkan Şimşek’e bu hafta maç verilmezken, sakatlığı bulunan Timur Ercan Bodi de maç alamadı. Süper Lig’de haftanın maçı olarak değerlendirilen Cihangir-Yenicami maçı Fehim Dayı’ya verilirken uzun zamandır Süper Lig’de maç almayan Serkan Durmaz’a da alt sıraları yakından ilgilendiren Baf Ülkü Yurdu-Değirmenlik maçı verildi.

 

YARIN

K-PET SÜPER LİG

GAÜ Çetinkaya – Dumlupınar: Mehmet Malek

 

K-PET BİRİNCİ LİG BEYAZ GRUP

Ozanköy – Tatlısu: Kerem Eran

 

24 ARALIK CUMARTESİ

 

K-PET SÜPER LİG

 

Baf ÜY – Değirmenlik: Serkan Durmaz

 

Cihangir – Yenicami: Fehim Dayı

 

Mormenekşe – G.Birliği: Emre Öztaşlı

 

Lefke – Binatlı: Utku Hamamcıoğlu

 

K.Kaymaklı - Mağusa TG: Ali Özer

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG KIRMIZI GRUP

 

Maraş – Mesarya: Turgay Misk

 

Dipkarpaz – Y.Boğaziçi: Ömer Doğru

 

Düzkaya – Göçmenköy: İhsan Payas

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG BEYAZ GRUP

 

B. Bağcıl – Karşıyaka: Hüseyin Eyyüpler

 

Lapta – Gönyeli: Osman Küçük

 

 

25 ARALIK PAZAR

 

 

K-PET SÜPER LİG

 

Yalova - Türk Ocağı: Mehmet Sezener

 

Doğan TB – G.Gücü: Hakan Muhtaroğlu

 

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG KIRMIZI GRUP

 

Mehmetçik - Merit A. Yeşilova: Evren Karademir

 

Akova – Hamitköy: Serdar Bilgimer

 

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG BEYAZ GRUP

 

Serdarlı – Esentepe: Hasan Eriş

 

Doğancı – Denizli: Hüseyin Özkan

Bu haber toplam 784 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Çağdaş imzayı attı16 Eylül 2019 Pazartesi 11:39
  • U12 finalinin yeri ve günü açıklandı16 Eylül 2019 Pazartesi 11:35
  • Maraş’ta kazanan yok: 0-015 Eylül 2019 Pazar 23:53
  • Beş yıldızlı başlangıç: 0-515 Eylül 2019 Pazar 23:50
  • Hamitköy başladı, Lefke bitirdi: 1-115 Eylül 2019 Pazar 23:49
  • Binatlı salladı, Yeşilova yıkılmadı: 5-315 Eylül 2019 Pazar 23:46
  • Futbolda alınan sonuçlar15 Eylül 2019 Pazar 18:35
  • Ocak, şampiyonu devirdi: 0-114 Eylül 2019 Cumartesi 22:48
  • GG puanı söktü aldı: 1-114 Eylül 2019 Cumartesi 22:46
  • Baf ‘Düz’ geçti: 5-114 Eylül 2019 Cumartesi 22:40
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.