• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 15 °C
  • Mağusa 15 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 16 °C

Kritik maça tecrübeli hakem

Kritik maça tecrübeli hakem
K-Pet Ligleri’nde 14.haftanın hakemleri açıklandı.

K-Pet Ligleri’nde 14.haftanın hakemleri açıklandı. Geçen hafta Gençler Birliği-GAÜ Çetinkaya maçını yöneten Serkan Şimşek’e bu hafta maç verilmezken, sakatlığı bulunan Timur Ercan Bodi de maç alamadı. Süper Lig’de haftanın maçı olarak değerlendirilen Cihangir-Yenicami maçı Fehim Dayı’ya verilirken uzun zamandır Süper Lig’de maç almayan Serkan Durmaz’a da alt sıraları yakından ilgilendiren Baf Ülkü Yurdu-Değirmenlik maçı verildi.

 

YARIN

K-PET SÜPER LİG

GAÜ Çetinkaya – Dumlupınar: Mehmet Malek

 

K-PET BİRİNCİ LİG BEYAZ GRUP

Ozanköy – Tatlısu: Kerem Eran

 

24 ARALIK CUMARTESİ

 

K-PET SÜPER LİG

 

Baf ÜY – Değirmenlik: Serkan Durmaz

 

Cihangir – Yenicami: Fehim Dayı

 

Mormenekşe – G.Birliği: Emre Öztaşlı

 

Lefke – Binatlı: Utku Hamamcıoğlu

 

K.Kaymaklı - Mağusa TG: Ali Özer

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG KIRMIZI GRUP

 

Maraş – Mesarya: Turgay Misk

 

Dipkarpaz – Y.Boğaziçi: Ömer Doğru

 

Düzkaya – Göçmenköy: İhsan Payas

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG BEYAZ GRUP

 

B. Bağcıl – Karşıyaka: Hüseyin Eyyüpler

 

Lapta – Gönyeli: Osman Küçük

 

 

25 ARALIK PAZAR

 

 

K-PET SÜPER LİG

 

Yalova - Türk Ocağı: Mehmet Sezener

 

Doğan TB – G.Gücü: Hakan Muhtaroğlu

 

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG KIRMIZI GRUP

 

Mehmetçik - Merit A. Yeşilova: Evren Karademir

 

Akova – Hamitköy: Serdar Bilgimer

 

 

 

K-PET BİRİNCİ LİG BEYAZ GRUP

 

Serdarlı – Esentepe: Hasan Eriş

 

Doğancı – Denizli: Hüseyin Özkan

Bu haber toplam 897 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
4CİHANGİR GSK22123739
5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
6YENİCAMİ AK22114737
7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
8LEFKE TSK2294931
9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
11GÖNYELİ SK22811325
12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
13BİNATLI YSK22731224
14ÇETİNKAYA TSK22541319
15DÜZKAYA KOSK22521517
16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.