• Lefkoşa 42 °C
  • Girne 33 °C
  • Güzelyurt 37 °C
  • İskele 38 °C
  • Mağusa 38 °C
  • Lefke 42 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 24 °C

Kantara’da final yapacaklar

Kantara’da final yapacaklar
2019 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası 4. yarışı Avenue Dereboyu sponsorluğunda yarın Kantara’da gerçekleşecek.

Yarın saat 10.30’da Kaplıca-Kantara arasında bulunan 3.8 km’lik özel etabın 3 kez geçilmesiyle Kaplıca Restaurant’ta gerçekleşecek ödül töreni ile son bulacak. Şampiyonanın en uzun etabı olacak olan Kantara Uzun Etabı ise şampiyonu belirleyecek.

Doğa Koyuncu'nun 1, Deniz Denner'in ise 2 kez birincilikleri bulunan 2019 tırmanma şampiyonasında sona gelindi. KKTOK Tarafından yapılan duyuruda eğer yarış sonunda puan eşitliği durumu söz konusu olur ise ve kurallar da belirtildiği eşitlik durumunu karşılamıyor ise Doğa Koyuncu ve Deniz Denner şampiyonluk için parkura 2 kez daha çıkacaklar. Kantara’da gerçekleşecek 4. tırmanma yarışı saat 10.30’da start alacak ve toplamda 14 ekip start alacak.

 

Kayıt Listesi

Pilot                           Co-Pilot                      ARAÇ                          SINIF

0. A .Öksüzoğluları     -                                   Nissan Silvia               -          

1. Deniz Denner         Ömer Topçu               M. Lancer Evo 5         E2

2. Doğa Koyuncu        -                                  Mazda RX-7                E4

3. Kemal Topçuoğlu   Orçun Yırık                 Honda Civic                E3

4. Eray Özvurulmuş    İzem Özvurulmuş       Nissan Skyline             E4

5. Cenk Toksoy           Şakir Akaylı                 M. Lanver Evo 6         S2

6. M. Argyrou             Grigoris Argyrou        M. Lancer Evo 3         E2

7. Hüseyin Aksoy        Hasan Çolakoğlu        M. Lancer Evo VIII      S2

8. Halil Çelik               Melis Çelik                  Nissan Skyline             E4

9. Kürşat Güdül           Orhan Keleş                Nissan Silvia                E4

10. Gölgem Paşa        Ali Paşa                       Subaru İmpreza          E2

11. Halil Mulla                       Güner Şevketoğlu       M. Lancer Evo 7         S2

12. Coşkun Gürel        Beliz Özügüney           Mazda RX-8                E4

14. Önem Biçentürk   H. Ayrılmazkardeşler Nissan Silvia                E4

Bu haber toplam 576 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Birincilik için yarıştılar06 Temmuz 2020 Pazartesi 16:17
  • İkinci kez piste çıkacaklar02 Temmuz 2020 Perşembe 14:37
  • Klasikler slalomda buluştu30 Haziran 2020 Salı 12:29
  • Sezon ‘Attack’ ile başladı28 Haziran 2020 Pazar 17:06
  • Klasikler Atlas için piste çıkacak26 Haziran 2020 Cuma 12:22
  • “Attack” için hazırlıklar tamam!25 Haziran 2020 Perşembe 16:46
  • Kartingde açılış yapıldı22 Haziran 2020 Pazartesi 00:03
  • Kartingde 2020 sezonu açılıyor18 Haziran 2020 Perşembe 15:11
  • Klasikler kaldığı yerden devam18 Haziran 2020 Perşembe 15:09
  • Aliusta: "Renksiz günler geçecek"23 Mart 2020 Pazartesi 17:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.