• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 14 °C

İkinci devre gece başlıyor

İkinci devre gece başlıyor
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 16. haftanın programı belli oldu.

Süper Lig’de ikinci devre Cuma akşamı oynanacak iki karşılaşma ile başlıyor. Program şöyle;

 

Futbolda haftanın programı

24 Ocak Cuma

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Mağusa Türk Gücü

Kerem Eran

 

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Doğan Türk Birliği

Fehim Dayı

 

25 Ocak Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Cihangir Stadı

Cihangir – Çetinkaya

Mehmet Sezener

 

16 Ağustos Stadı

Lefke – Hamitköy

Turgay Misk

 

Atatürk Stadı

Gençlik Gücü – Küçük Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Esentepe

Mustafa Öztugay

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Bostancı Bağcıl

Hüseyin Eyyüpler

 

Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy – Maraş

Zekai Töre

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Mesarya

Evren Karademir

 

26 Ocak Pazar

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Gönyeli

Ali Özer

 

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Baf Ülkü Yurdu

Osman Özpaşa

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Merit Alsancak Yeşilova

Serhan Şimşek

 

K-Pet Birinci Lig

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Y. Dumlupınar – Girne Halk Evi

Hakan Muhtaroğlu

 

Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka – Lapta

Emre Öztaşlı

 

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Dörtyol

Hüseyin Özkan

 

Not: Türk Ocağı – MTG ve Göçmenköy – Doğan Türk Birliği maçları 19.00’da, diğer maçlar 14.00’de başlayacak

Bu haber toplam 504 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.