• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 22 °C
  • Mağusa 22 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 13 °C

Haftanın liderleri Polis ve Cezaevi

Haftanın liderleri Polis ve Cezaevi
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası ikinci hafta tamamlandı.

Geleneksel olarak düzenlenen ve merhum iş insanı, sporsever Hasan Ramadan Cemil adına düzenlenen Devlet daireleri arası halı saha futbol turnuvasında ikinci hafta maçları tamamlandı.

Gönyeli Halı Sahası’nda devam eden Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’na Bakanlar, Milletvekilleri, spor adamları ve kamu çalışanları da büyük ilgi gösteriyor.

Son hafta oynanan karşılaşmalar sonunda A grubunda Polis Genel Müdürülüğü, B grubunda ise Merkez Cezaevi liderliği sürdürdü.

Sonuçlar, maç programı ve puan durumları şöyle:

 

A GRUBU

İhtiyat Sandığı - Polis Genel Müdürlüğü: 4-20

Gelir ve Vergi Dairesi - KIBTEK: 7-4

Devlet Piyangoları – Devlet Hastanesi: 4-6

 

B GRUBU

Din İşleri - Merkezi Cezaevi: 8-18

Sayıştay - Tarım Bakanlığı: 2-8

Turizm Bakanlığı - KKTC Meclis: 1-7

 

16 EYLÜL PAZARTESİ

A GRUBU

SAAT 19.00 POLİS-HASTANE

SAAT 20.00 KIB-TEK-DEVLET PİYANGOSU

SAAT 21.00 İHTİYAT SAN.-G.VERGİ D.

 

17 EYLÜL SALI

B GRUBU

SAAT 19.00 TELEFON-SAYIŞTAY

SAAT 20.00 MECLİS-DİN İŞLERİ

SAAT 21.00 TARIM BAK.-TURİZM BAK.

 

 

A GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR     O         G         B         M         A          Y         P         AV.

POLİS GM      2          2          0          0          33        7          6          26

G.VERGİ D.    2          2          0          0          16        6          6          10

HASTANE       2          1          0          1          8          13        3          -5

İHTİYAT S.      2          1          0          1          10        22        3          -12

KIB-TEK         2          0          0          2          6          13        0          -7

PİYANGO        2          0          0          2          7          19        0          -12

 

 

B GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR     O         G         B         M         A          Y         P         AV.

M.CEZAEVİ     4          0          0          4          47        14        12        33

MECLİS          4          2          1          1          21        16        7          5

TARIM B.        3          2          0          1          19        11        6          8

DİN İŞ. B.        3          1          0          2          20        28        3          -8

TELEFON       3          1          0          2          9          17        3          -8

TURİZM           3          1          0          2          11        23        3          -12

SAYIŞTAY       4          0          1          3          11        28        1          -17

Bu haber toplam 462 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Gürkan’ın acı günü18 Ekim 2019 Cuma 16:28
  • Proje ve organizasyonlar konuşuldu17 Ekim 2019 Perşembe 12:23
  • Golfta Federasyon Kupası Sandford’un16 Ekim 2019 Çarşamba 09:51
  • “Ahmet Çakar, spor yazarlığından vazgeçmeli”15 Ekim 2019 Salı 19:41
  • Yeteneklerini İstanbul'da sergileyecekler15 Ekim 2019 Salı 16:10
  • Spor basınından maratona destek15 Ekim 2019 Salı 15:46
  • Skeet Kupası Gönyeli’nin14 Ekim 2019 Pazartesi 09:42
  • Sapsızoğlu, Çolak’ı kutladı13 Ekim 2019 Pazar 22:28
  • Kıbrıslı Rum sporcu Kkosti’den Antalya'da madalya!10 Ekim 2019 Perşembe 18:46
  • Numuneler analiz için Hacettepe’de09 Ekim 2019 Çarşamba 22:47
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.