• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 25 °C

Haftanın hakemleri açıklandı

Haftanın hakemleri açıklandı
K-Pet liglerinde haftanın maçlarında görev alacak hakemler açıklandı.

K-Pet Süper Lig'de 24'üncü, Birinci Lig Kırmızı Grupta 18'inci ve son haftanın yanı sıra Beyaz Grup'ta 21'inci hafta maçları oynanacak. Süper Lig'de Doğan Türk Birliği ile Dumlupınar arasındaki mücadelenin yanı sıra GAÜ Çetinkaya – G.Gücü karşılaşması 18.30’da başlayacak. Diğer A takım maçlarının 15.00’te başlayacağı haftada A2 maçları12.30'da oynanacak. Doğan Türk Birliği - Dumlupınar A2 maçının 29 Mart'ta oynanacağı haftada GAÜ Çetinkaya - G.Gücü karşılaşması cumartesi günü 15.00'te başlayacak. Program şöyle:

YARIN

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı  

GAÜ Çetinkaya – G. Gücü

İhsan Payas

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Dumlupınar

Fehim Dayı

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke - Türk Ocağı

Osman Küçük

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Yalova

Serdar Bilgimer

 

Cihangir Stadı

Cihangir - Baf Ülkü Yurdu

Hasan Eriş

 

Üner Berkalp Stadyumu

Binatlı - Gençler Birliği

Serkan Durmaz

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Değirmenlik

Emre Öztaşlı

 

K-Pet 1. Lig Kırmızı Grup

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Düzkaya

Utku Hamamcıoğlu

 

M. Hidayet Çağlar Stadı

Merit A. Yeşilova – Mehmetçik

Hüseyin Özkan

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Akova

Serhan Şimşek

 

Hasan Bardakko Stadı

Mesarya – Maraş

Kerem Eran

 

Osman E. Mehmet Stadı

Y. Boğaziçi – Dipkarpaz

Turgay Misk

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Yenicami

Mehmet Malek

 

K-Pet 1. Lig Beyaz Grup

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Lapta

Ali Özer

 

Mete Adanır Stadı

Tatlısu – Ozanköy

Hüseyin Eyyüpler

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – B. Bağcıl

Mehmet Sezener

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Serdarlı

Hakan Muhtaroğlu

 

Denizli Stadı

Denizli – Doğancı

Timur Ercan Bodi

Bu haber toplam 1275 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Cihangir Kartepe'de24 Ağustos 2019 Cumartesi 19:43
  • “Hedefimiz daha iyi olmak”24 Ağustos 2019 Cumartesi 12:45
  • Vadili’de görev Öğütçü’nün24 Ağustos 2019 Cumartesi 12:41
  • Ahmet Sivri Sancaktepe’de23 Ağustos 2019 Cuma 21:29
  • Güvensoy ve Börekçi imzayı attı23 Ağustos 2019 Cuma 21:17
  • Türk Ocağı kampı tamamladı23 Ağustos 2019 Cuma 21:14
  • Gönyeli Lazarus’u deneyecek23 Ağustos 2019 Cuma 21:10
  • Atatürk Stadı’nda dört takım23 Ağustos 2019 Cuma 15:24
  • İlk santra Girne’de23 Ağustos 2019 Cuma 15:23
  • “Futbolumuzla beğeni toplayacağız”23 Ağustos 2019 Cuma 15:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.