• Lefkoşa 33 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 33 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 21 °C

Güreşte ödüller verildi

Güreşte ödüller verildi
Güreş Federasyonu 2016 yılı başarılılarına ödüllerini düzenlediği törenle takdim etti

Güreş Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen yılın başarılıları ödül töreni dün akşam Tabipler Birliği Lokali’nde gerçekleştirildi. Geleneksel törende 2016 yılında liglerde ve bireysel olarak başarılı olan isimlere kupaları takdim edildi. Gecede ödül alan kulüpler ve sporcular şöyle:

 

 

Büyükler Ligi

1. YDÜ

2. DAÜ

3. YSK

 

Gençler Ligi

1. DAÜ

2. YDÜ

3. YSK

 

Yıldızlar Ligi

1. YDÜ

2. DAÜ

3. YSK

 

Federasyon Şildi

1. YDÜ

 

Galibiyet Kralı

Yıldızlar: Yasin Akçay (YSK)

Gençler: Ümidbak Suhan Beroyyev (YDÜ)

Büyükler: Ömer Çavuşoğlu (YDÜ)

 

Yurt dışındaki organizasyonlarda madalya kazanan sporcular ve antrenörler

1. Hazar Şakar (YDÜ)

2. Ömer Çavuşoğlu (YDÜ)

3. Özper Özorun (YDÜ)

Bu haber toplam 1003 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Büyükler mindere çıkıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 16:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü29 Nisan 2019 Pazartesi 11:03
  • Yıldızlar mindere çıkıyor25 Nisan 2019 Perşembe 18:22
  • Çerkez müsabakalarında YDÜ üstünlüğü24 Nisan 2019 Çarşamba 18:29
  • Yıldızlar Çerkez anısına güreşecek19 Nisan 2019 Cuma 16:15
  • Güreşseverler Derneği'nde genel kurul yapıldı16 Nisan 2019 Salı 16:33
  • Kanol müsabakaları YDÜ’nün08 Nisan 2019 Pazartesi 09:14
  • Ali Kani Kanol müsabakaları yarın05 Nisan 2019 Cuma 12:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü19 Mart 2019 Salı 08:55
  • Yıldızlar Arslan için güreşecek14 Mart 2019 Perşembe 09:32
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.