• Lefkoşa 30 °C
  • Girne 29 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 32 °C
  • Mağusa 32 °C
  • Lefke 30 °C
  • İstanbul 19 °C
  • London 17 °C

Güreşte ödüller verildi

Güreşte ödüller verildi
Güreş Federasyonu 2016 yılı başarılılarına ödüllerini düzenlediği törenle takdim etti

Güreş Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen yılın başarılıları ödül töreni dün akşam Tabipler Birliği Lokali’nde gerçekleştirildi. Geleneksel törende 2016 yılında liglerde ve bireysel olarak başarılı olan isimlere kupaları takdim edildi. Gecede ödül alan kulüpler ve sporcular şöyle:

 

 

Büyükler Ligi

1. YDÜ

2. DAÜ

3. YSK

 

Gençler Ligi

1. DAÜ

2. YDÜ

3. YSK

 

Yıldızlar Ligi

1. YDÜ

2. DAÜ

3. YSK

 

Federasyon Şildi

1. YDÜ

 

Galibiyet Kralı

Yıldızlar: Yasin Akçay (YSK)

Gençler: Ümidbak Suhan Beroyyev (YDÜ)

Büyükler: Ömer Çavuşoğlu (YDÜ)

 

Yurt dışındaki organizasyonlarda madalya kazanan sporcular ve antrenörler

1. Hazar Şakar (YDÜ)

2. Ömer Çavuşoğlu (YDÜ)

3. Özper Özorun (YDÜ)

Bu haber toplam 1232 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güreşte ödül zamanı14 Ocak 2020 Salı 17:15
  • Güreşte 2020 takvimi hazır01 Ocak 2020 Çarşamba 17:50
  • Gençler Ligi’nde şampiyon YDÜ26 Aralık 2019 Perşembe 13:02
  • Kupa Büyükkonuk’un25 Aralık 2019 Çarşamba 20:05
  • Dr. Fazıl Küçük Şildi yarın16 Aralık 2019 Pazartesi 16:12
  • Kazanan Büyükkonuk İsmet Atlı03 Aralık 2019 Salı 20:06
  • Güreşçilerimiz Kosova’ya gidecek19 Kasım 2019 Salı 20:18
  • Karayel müsabakaları Büyükkonuk'un04 Kasım 2019 Pazartesi 11:35
  • Minderde DAÜ üstünlüğü27 Ekim 2019 Pazar 13:58
  • Özburak için güreşecekler24 Ekim 2019 Perşembe 09:39
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.