• Lefkoşa 36 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 37 °C
  • Mağusa 37 °C
  • Lefke 36 °C
  • İstanbul 30 °C
  • London 22 °C

Gençlerde ilk servisler atıldı

Gençlerde ilk servisler atıldı
Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler Ligi’nde ilk ayak müsabakaları Çarşamba günü Federasyon Salonu’nda oynanırken Büyükler Omaç Başat Ligi’nde de müsabakalara devam edildi.

Liglere Çarşamba akşamı Net Bir İnternet Minikler Ligi ile devam edilecek. Cuma ve Cumartesi günleri ise Omaç Başat Büyükler Ligi karşılaşmaları oynanacak. Alınan sonuçlar şöyle:

 

GENÇ ERKEKLER

YDÜ – GAÜ: 1-4

GSB – Levent: 4-0

 

GENÇ KIZLAR

GAÜ – Karşıyaka 4-0

Bekiroğulları – GSB: 4-1

 

OMAÇ BAŞAT BÜYÜK ERKEKLER LİGİ

YDÜ – Bekiroğulları: 4-1

GSB – Gençlik Merkezi: 4-0 (Hükmen)

G.Gücü – Levent: 0-4

YDÜ – Gençlik Merkezi: 4-0 (Hükmen)

GSB – Levent: 4-0

Dumlupınar – LAÜ: 0-4

 

OMAÇ BAŞAT BÜYÜK KADINLAR LİGİ (2. Ayak)

GAÜ – Dumlupınar: 4-0

YDÜ – Bekiroğulları: 1-4

 

Bu haber toplam 1164 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Olguner: “ITTF, Masa Tenisi Federasyonu’nu tanımaya hazırlanıyor”06 Ocak 2020 Pazartesi 19:47
  • Masa tenisinde yeni yıl resepsiyonu yapıldı30 Aralık 2019 Pazartesi 17:50
  • Minikler, ferdi turnuvada yarıştı30 Aralık 2019 Pazartesi 17:48
  • Gençler, ferdi turnuvada mücadele etti15 Aralık 2019 Pazar 21:10
  • Masa tenisinde ikinci hafta tamamlandı03 Aralık 2019 Salı 17:36
  • Süper Kupa LAÜ ve YDÜ’nün10 Kasım 2019 Pazar 18:59
  • Masa tenisinde Süper Kupa zamanı05 Kasım 2019 Salı 19:27
  • Masa tenisinde minikler karşılaştı28 Ekim 2019 Pazartesi 16:18
  • Türkiye ve Romanya üstünlüğü25 Ekim 2019 Cuma 09:47
  • Sıradaki mücadele masa tenisinde21 Ekim 2019 Pazartesi 09:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ25203263
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK25154649
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK25153748
    4YENİCAMİ AK25135744
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL25128544
    6CİHANGİR GSK25124940
    7LEFKE TSK251051035
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK251051034
    9BAF ÜLKÜ YURDU25941231
    10GÖÇMENKÖY İYSK25861130
    11BİNATLI YSK25851229
    12GÖNYELİ SK25921429
    13HAMİTKÖY ŞHSK25841328
    14ÇETİNKAYA TSK25651423
    15DÜZKAYA KOSK25631621
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK25361615
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.