• Lefkoşa 13 °C
  • Girne 15 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 13 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 12 °C

Gençlerde ilk servisler atıldı

Gençlerde ilk servisler atıldı
Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler Ligi’nde ilk ayak müsabakaları Çarşamba günü Federasyon Salonu’nda oynanırken Büyükler Omaç Başat Ligi’nde de müsabakalara devam edildi.

Liglere Çarşamba akşamı Net Bir İnternet Minikler Ligi ile devam edilecek. Cuma ve Cumartesi günleri ise Omaç Başat Büyükler Ligi karşılaşmaları oynanacak. Alınan sonuçlar şöyle:

 

GENÇ ERKEKLER

YDÜ – GAÜ: 1-4

GSB – Levent: 4-0

 

GENÇ KIZLAR

GAÜ – Karşıyaka 4-0

Bekiroğulları – GSB: 4-1

 

OMAÇ BAŞAT BÜYÜK ERKEKLER LİGİ

YDÜ – Bekiroğulları: 4-1

GSB – Gençlik Merkezi: 4-0 (Hükmen)

G.Gücü – Levent: 0-4

YDÜ – Gençlik Merkezi: 4-0 (Hükmen)

GSB – Levent: 4-0

Dumlupınar – LAÜ: 0-4

 

OMAÇ BAŞAT BÜYÜK KADINLAR LİGİ (2. Ayak)

GAÜ – Dumlupınar: 4-0

YDÜ – Bekiroğulları: 1-4

 

Bu haber toplam 1092 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Minikler, ferdi turnuvada yarıştı30 Aralık 2019 Pazartesi 17:48
  • Gençler, ferdi turnuvada mücadele etti15 Aralık 2019 Pazar 21:10
  • Masa tenisinde ikinci hafta tamamlandı03 Aralık 2019 Salı 17:36
  • Süper Kupa LAÜ ve YDÜ’nün10 Kasım 2019 Pazar 18:59
  • Masa tenisinde Süper Kupa zamanı05 Kasım 2019 Salı 19:27
  • Masa tenisinde minikler karşılaştı28 Ekim 2019 Pazartesi 16:18
  • Türkiye ve Romanya üstünlüğü25 Ekim 2019 Cuma 09:47
  • Sıradaki mücadele masa tenisinde21 Ekim 2019 Pazartesi 09:44
  • KTSYD Kupası LAÜ ve YDÜ’nün29 Eylül 2019 Pazar 20:35
  • Masa tenisinde yıldızlar yarıştı07 Eylül 2019 Cumartesi 18:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.