• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 14 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 30'uncu haftanın programı açıklandı. Maçların programı ve görev yapacak olan hakemler şöyle:

11 Mayıs Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Yenicami

Mehmet Sezener

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı – Mağusa TG

Kerem Eran

 

Cumhuriyet Stadı

G.Birliği – Esentepe

Hüseyin Eyyüpler

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Doğan TB

Hakan Muhtaroğlu

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Girne HE

Osman Özpaşa

 

16 Ağustos Stadı

Lefke – Cihangir

Osman Küçük

 

100. Yıl Stadı

Gönyeli – G.Gücü

Utku Hamamcıoğlu

 

N. Bağcıer Stadı

M. A. Yeşilova – Baf ÜY

Fehim Dayı

 

12 Mayıs Pazar

K-Pet Birinci Lig

Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi – Ozanköy

Emre Öztaşlı

 

B.Bağcıl Stadı

B.Bağcıl – Yalova

Hüseyin Özkan

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Göçmenköy

Mustafa Öztugay

 

M. Üçöz Stadı

Doğancı – Akova Vuda

Serkan Durmaz

 

Maraş Stadı

Maraş – Değirmenlik

Ömer Doğru

 

C. Balses Stadı

Mormenekşe – Karşıyaka

Serhan Şimşek

 

N. Bağcıer Stadı

Düzkaya – Mesarya

Evren Karademir

 

E. Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Yonpaş Dumlupınar

Zekai Töre

 

Not: A takım karşılaşmaları 16.00’da, U21 karşılaşmaları 13.30’da başlayacak

Bu haber toplam 549 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Bilal Yenicami yolunda19 Temmuz 2019 Cuma 18:42
  • Kaymaklı dayanışma gecesinde buluştu19 Temmuz 2019 Cuma 18:40
  • Düzkaya'da Kone tamam19 Temmuz 2019 Cuma 18:39
  • Masterler Ali Hoca anısına oynadı19 Temmuz 2019 Cuma 18:36
  • U12’de gruplar açıklandı19 Temmuz 2019 Cuma 16:12
  • KTFF – Sağlık Bakanlığı işbirliği19 Temmuz 2019 Cuma 16:04
  • Ulaç şampiyonluk hedefi ile yarışacak19 Temmuz 2019 Cuma 09:52
  • Kaymaklı resmen sahada18 Temmuz 2019 Perşembe 20:36
  • Dumlupınar kampa giriyor18 Temmuz 2019 Perşembe 20:35
  • Göçmenköy Akademi’de yeni oluşum18 Temmuz 2019 Perşembe 20:34
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.