• Lefkoşa 33 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 33 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 20 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig Beyaz Grup'ta ilk yarının son maçları yarın oynanacak

Tamamı 14.30'da başlayacak olan maçların programı ve karşılaşmaları yönetecek hakemler şöyle:

 

 

 

 

 

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - Gençlik Gücü

Mehmet Malek

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Yalova

Fehim Dayı

 

Atatürk Stadı

Yenicami - Baf Ülkü Yurdu

Hakan Muhtaroğlu

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Cihangir

Ali Özer

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dumlupınar – Mormenekşe

Serdar Bilgimer

 

Yakup Özorun Stadı

Binatlı - GAÜ Çetinkaya

Serkan Durmaz

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Lefke

Mehmet Sezener

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı - Doğan TB

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup

Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu - Girne Halk Evi

Turgay Misk

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – Ozanköy

Serhan Şimşek

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – B.Bağcıl

Hasan Eriş

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Lapta

Hüseyin Özkan

 

Denizli Stadı

Denizli – Serdarlı

Hüseyin Eyyüpler

Bu haber toplam 522 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ödül töreni salı günü20 Mayıs 2018 Pazar 17:56
  • Milliler, Cihangir U21 ile karşılaştı20 Mayıs 2018 Pazar 12:59
  • Kadınlar, Girne’yi salladı20 Mayıs 2018 Pazar 12:04
  • Gençlik Gücü lige tutundu: 1-219 Mayıs 2018 Cumartesi 22:53
  • Yalova 'Bitti' demeden bitmez: 6-519 Mayıs 2018 Cumartesi 22:50
  • Futbolda günün sonuçları19 Mayıs 2018 Cumartesi 18:50
  • Kadınlardan güzel dayanışma19 Mayıs 2018 Cumartesi 11:17
  • En 'centilmen'ler belli oldu18 Mayıs 2018 Cuma 16:42
  • Elde edilen başarılar tescillendi18 Mayıs 2018 Cuma 16:25
  • Orçun Kamalı vekalet edecek18 Mayıs 2018 Cuma 16:23
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30187561
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK30167755
    4BİNATLI YSK30148850
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK301212648
    6BAF ÜLKÜ YURDU30129945
    7LEFKE TSK301351244
    8CİHANGİR GSK301271143
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301331642
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL301321541
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ301181141
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK301071337
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK301041634
    14YALOVA SK30671725
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK30591624
    16OZANKÖY SK30471919
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.