• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 0 °C
  • London 12 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig Beyaz Grup'ta ilk yarının son maçları yarın oynanacak

Tamamı 14.30'da başlayacak olan maçların programı ve karşılaşmaları yönetecek hakemler şöyle:

 

 

 

 

 

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - Gençlik Gücü

Mehmet Malek

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Yalova

Fehim Dayı

 

Atatürk Stadı

Yenicami - Baf Ülkü Yurdu

Hakan Muhtaroğlu

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Cihangir

Ali Özer

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dumlupınar – Mormenekşe

Serdar Bilgimer

 

Yakup Özorun Stadı

Binatlı - GAÜ Çetinkaya

Serkan Durmaz

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Lefke

Mehmet Sezener

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı - Doğan TB

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup

Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu - Girne Halk Evi

Turgay Misk

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – Ozanköy

Serhan Şimşek

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – B.Bağcıl

Hasan Eriş

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Lapta

Hüseyin Özkan

 

Denizli Stadı

Denizli – Serdarlı

Hüseyin Eyyüpler

Bu haber toplam 629 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Devlet katkısı ve sponsorluk yasası konuşuldu22 Şubat 2019 Cuma 16:33
  • Dumlupınar maç gelirini bağışlayacak22 Şubat 2019 Cuma 16:29
  • “Tek alternatif galibiyet”22 Şubat 2019 Cuma 10:28
  • “Gollerin devamı gelecek”22 Şubat 2019 Cuma 10:27
  • Akova’nın gözü Süper Lig’de21 Şubat 2019 Perşembe 16:27
  • Disiplin Kurulu kararları21 Şubat 2019 Perşembe 16:24
  • GG'den Demir'e anlamlı destek21 Şubat 2019 Perşembe 15:51
  • Doğan’ın amansız takibi21 Şubat 2019 Perşembe 10:42
  • “Doğruları fazla olan şampiyon olacak”21 Şubat 2019 Perşembe 10:39
  • Tağman: “Hedefimiz ilk beş”21 Şubat 2019 Perşembe 10:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK18133242
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ18132341
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK18130539
    4CİHANGİR GSK18103533
    5LEFKE TSK1894531
    6GÖNYELİ SK1892729
    7MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1892729
    8ÇETİNKAYA TSK1884628
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL1883727
    10BAF ÜLKÜ YURDU1875626
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1854919
    12BİNATLI YSK18431115
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK18351014
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1827913
    15GİRNE HALK EVİ18321311
    16ESENTEPE KKSK18311410
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.