• Lefkoşa 32 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 32 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 20 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de Play-Off/Out maçları, U21 Şampiyonluk Grubu ve BTM 2. Lig maç programı şöyle:

25 Temmuz Cumartesi

BTM 2. Lig 1. Grup

Mehmetçik Stadı: Bafra – Ergazi (17.45) Burak Mandıralı

Y.Erenköy Stadı: Y.Erenköy – Kumyalı (17.45) Tufan Çerçioğlu

 

BTM 2. Lig 2. Grup

Cumhuriyet Stadı: Civisil – Ardahan (17.45) İbrahim Katmer

 

BTM 2. Lig 3. Grup

Canbulat Stadı: Yenişehir – Güvercinlik (17.45) Olgun Canik

100. Yıl Stadı: Pile – Mutluyaka (17.45) Necmi Bulut

 

BTM 2. Lig 4. Grup

14 Ağustos Stadı: Gönendere – Akıncılar (17.45) Halil Atlar

Balıkesir Stadı: Kırıkkale – Yeniceköy (17.45) Şakir Azizoğlu

 

BTM 2. Lig 5. Grup

M. Üçöz Stadı: Alayköy – Ağırdağ Boğaz (17.45) Ferhat Tuna

Sadık Cemil Stadı: Demirhan – Bahçeli (17.45) Mehmet K. Ünal

 

BTM 2. Lig 7. Grup

Güzelyurt Sentetik: Serhatköy – Akçay (17.45) İsmail Ercan

 

26 Temmuz Pazar

Süper Lig Play out

Mete Adanır Stadı: Gönyeli – Binatlı (20.00) Ali Özer

Üner Berkalp Stadı: Hamitköy – Düzkaya (20.00) Osman Özpaşa

 

Birinci Lig Play-off

Gönyeli Stadı: Yalova – Girne Halk Evi (17.45) Serhan Şimşek

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: Esentepe – G.Birliği (17.45) Fehim Dayı

 

Birinci Lig Play-out

Atatürk Stadı: B.Bağcıl – Karşıyaka (17.45) Kerem Eran

Esat Erdoğmuş Stadı: Lapta – Çanakkale (17.45) Utku Hamamcıoğlu

 

U21 Süper Lig Şampiyonluk Grubu

Cihangir Stadı: Yenicami – Mağusa TG (17.45) Ömer Doğru

M. Üçöz Stadı: Doğan TB – K.Kaymaklı (17.45) Ahmet Özkurtuluş

 

BTM 2. Lig 1. Grup

Mehmetçik Stadı: Yedikonuk – Sipahi (17.45) Özalp Ürüncüoğlu

 

BTM 2. Lig 2. Grup

Eray Vudalı Stadı: Ötüken – Boğaziçi (17.45) Cemal Sarı

 

BTM 2. Lig 3. Grup

M. Taner Yalluri Sadı. Pergama – Çayönü (17.45) Arif Malek

 

BTM 2. Lig 4. Grup

100. Yıl Stadı: Gaziköy – Dilekkaya (17.45) Mehmet V. Çelik

 

BTM 2. Lig 5. Grup

Attila Topaloğlu Sahası: Pınarbaşı – Haspolat (17.45) Abdullah Genç

 

BTM 2. Lig 6. Grup

Tepebaşı Stadı: Tepebaşı – Akdeniz (17.45) Serkan Durmaz

A. Ratip Okkan Stadı: Çamlıbel – Kalkanlı (17.45) Fatih Bardakçıoğlu

 

BTM 2. Lig 7. Grup

Tahsin Mertekçi Stadı: Gayretköy – Yeşilyurt (17.45) Berk Bağrıkara

Zümrütköy Stadı: Mevlevi – Gaziveren (17.45) Murat İzci

Bu haber toplam 1296 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • KTFHGD’den anlamlı destek04 Ağustos 2020 Salı 16:14
  • Dumlupınar’da genel kurul zamanı04 Ağustos 2020 Salı 14:50
  • “Kulüp tarihine adımızı yazdırdık”04 Ağustos 2020 Salı 11:03
  • “Zor oldu, güç oldu ama başardık”04 Ağustos 2020 Salı 10:59
  • “Çetinkaya nasıl küme düştü?”03 Ağustos 2020 Pazartesi 15:32
  • Futbolda haftanın programı03 Ağustos 2020 Pazartesi 14:21
  • Zirveyi aldılar, şampiyon oldular03 Ağustos 2020 Pazartesi 10:22
  • Yılmazköy’ün zemini imrendiriyor03 Ağustos 2020 Pazartesi 10:21
  • U21’de şampiyonluk MTG’nin31 Temmuz 2020 Cuma 00:03
  • Girne Halk Evi yeniden Süper Lig’de30 Temmuz 2020 Perşembe 23:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.