• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 14 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 17 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig, K-Pet Birinci Lg ve BTM 1. Ligi'nde haftanın programı açıkladı.

29 Şubat Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği – Düzkaya

Turgay Misk

 

Atatürk Stadı

Yenicami – Binatlı

Mustafa Öztugay

 

16 Ağustos Stadı

Lefke – G. Gücü

Ali Özer

 

K-Pet 1. Lig

Necip Halil Kartal Stadı

Maraş – B. Bağcıl

Hakan Muhtaroğlu

 

100. Yıl Stadı

Mesarya – G. Birliği

Emre Öztaşlı

 

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Y. Dumlupınar

Hüseyin Eyyüpler

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Eray Vudalı Stadı

Yarköy – İncirli

Şakir Azizoğlu

 

Dipkarpaz Stadı

Dipkarpaz – 1461 İ. Trabzonspor

Ömer Doğru

 

14 Ağustos Stadı

Serdarlı – Vadili

Serkan Durmaz

 

Osman E. Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi – Geçitkale

Ahmet Özkurtuluş

 

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – Türkmenköy

Ferhat Tuna

 

1 Mart Pazar

K-Pet Süper Lig

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Mağusa TG

Utku Hamamcıoğlu

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Türk Ocağı

Kerem Eran

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Çetinkaya

Fehim Dayı

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Cihangir

Evren Karademir

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Göçmenköy

Osman Özpaşa

 

K-Pet 1. Lig

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Esentepe

Hüseyin Özkan

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Ozanköy

Hüseyin Özkan

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Görneç

İsfendiyar Açıksöz

 

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Karşıyaka

Serhan Şimşek

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dikmengücü – Değirmenlik

Tufan Çerçioğlu

 

Bilal İyigün Stadı

Denizli – Karaoğlanoğlu

Zekai Töre

 

Ortaköy Stadı

Ortaköy – Tatlısu

Hakan Ünal

Not: Süper Lig ve 1. Lig’deki tüm maçlar saat 14.00’te oynanacak. BTM 1. Ligi’nde ise Kırmızı Grupta Dipkarpaz – 1461 İskele Trabzonspor ve Mehmetçik – Türkmenköy maçları 14.00’te, iki gruptaki diğer tüm maçlar ise saat 11.00’de başlayacak.

Bu haber toplam 884 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
4CİHANGİR GSK22123739
5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
6YENİCAMİ AK22114737
7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
8LEFKE TSK2294931
9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
11GÖNYELİ SK22811325
12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
13BİNATLI YSK22731224
14ÇETİNKAYA TSK22541319
15DÜZKAYA KOSK22521517
16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.