• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 14 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1. Lig'de 17. haftanın programı belli oldu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1. Lig'de 17. haftanın programı belli oldu. Program şöyle;

 

CUMA

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Türk Ocağı

Osman Özpaşa

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Lefke

Ali Özer

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Yenicami

Mehmet Sezener

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Cihangir

Emre Öztaşlı

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Göçmenköy

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig

Erdal Barut Stadı

Esentepe – G.Birliği

Evren Karademir

 

Necip H. Kartal Stadı

Maraş – Karşıyaka

Turgay Misk

 

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Yonpaş Dumlupınar

Mustafa Öztugay

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı – Düzkaya

Fehim Dayı

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Binatlı

Kerem Eran

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – G.Gücü

Hüseyin Eyyüpler

 

K-Pet Birinci Lig

100. Yıl Stadı

Mesarya – Ozanköy

Hakan Ünal

 

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Yalova

Serhan Şimşek

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Çanakkale

İsfendiyar Açıksöz

 

B.Bağcıl Stadı

B.Bağcıl – Görneç

Hakan Muhtaroğlu

 

Not: Süper Lig’de Çetinkaya – Türk Ocağı ve Doğan Türk Birliği – Lefke maçları 19.00’da, diğer A takım karşılaşmaları 14.00’te başlayacak

Bu haber toplam 843 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.