• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 13 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Futbolda Süper Lig ve Birinci Lig'de hafta sonu oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı.

A takım karşılaşmalarının 15.00'te başlayacağı liglerde, A2 karşılaşmaları 12.30'da başlayacak. Süper Lig'de 6 karşılaşma cumartesi, 2 karşılaşma da pazar günü oynanacak ve 22'nci hafta tamamlanacak. 1. Lig Kırmızı Grup'ta maçlar cumartesi, Beyaz Grup'ta pazar günü oynanacak. Karşılaşmaların programı şöyle:

 

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

GAÜ Çetinkaya  - Baf Ülkü Yurdu

Serhan Şimşek

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – G.Birliği

Hüseyin Eyyüpler

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG - Türk Ocağı

Hakan Muhtaroğlu

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Cihangir

Ali Özer

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı – G.Gücü

Timur E. Bodi

 

16 Ağustos Stadı

Lefke – Yalova

Evren Karademir

 

K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Düzkaya

Mehmet Malek

 

M. Ali Toker Stadı

Mesarya - Merit A. Yeşilova

Hasan Eriş

 

Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi – Mehmetçik

Mehmet Sezener

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Maraş

Emre Öztaşlı

 

Üç Şehitler Stadı

Akova – Dipkarpaz

Mustafa Öztugay

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dumlupınar – Yenicami

Serkan Durmaz

 

Üner Berkalp Stadyumu

Binatlı – Değirmenlik

Fehim Dayı

 

K-Pet 1. Lig Beyaz Grup

Dr. Ali özsoy stadı

Tatlısu – Lapta

Serdar Bilgimer

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – B.Bağcıl

Utku Hamamcıoğlu

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – Serdarlı

İhsan Payas

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Denizli

Kerem Eran

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Doğancı

Osman Küçük

Bu haber toplam 1049 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • G.Birliği’nde üç isme görüşme izni15 Temmuz 2019 Pazartesi 21:01
  • Dumlupınar’da iki yolcu15 Temmuz 2019 Pazartesi 20:59
  • Zihni İngiltere yolcusu15 Temmuz 2019 Pazartesi 12:33
  • Devecioğlu: “Transferi tamamladık”15 Temmuz 2019 Pazartesi 12:32
  • Çetinkaya sahaya iniyor15 Temmuz 2019 Pazartesi 12:31
  • Yılmazköy teknik adamını belirledi15 Temmuz 2019 Pazartesi 12:30
  • Haşim teklifleri değerlendirecek15 Temmuz 2019 Pazartesi 12:29
  • Özbahar Ocak'ta kaldı14 Temmuz 2019 Pazar 16:44
  • Krala Lefke kancası14 Temmuz 2019 Pazar 16:39
  • Türkmenköy isyan etti13 Temmuz 2019 Cumartesi 16:59
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.