• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 22 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Futbol liglerimizde haftanın programı açıklandı

29 Kasım Cuma

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Gönyeli

Osman Özpaşa

 

30 Kasım Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Şht. Hüseyin Ruso

Küçük Kaymaklı – Doğan TB

Mehmet Sezener

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Binatlı

Hüseyin Eyyüpler

 

Cihangir Stadı

Cihangir – Düzkaya

Evren Karademir

 

K-Pet 1. Lig

Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta – Dörtyol

Utku Hamamcıoğlu

 

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Mesarya

Kerem Eran

 

Bostancı Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Ozanköy

Hakan Ünal

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Karşıyaka

Zekai Töre

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Osman E. Mehmet Stadı

Yeni Boğaziçi – Yarköy

Mehmet Çelik

 

14 Ağustos Stadı

Serdarlı – İncirli

Mustafa Torun

 

Mehmet Ali Toker Stadı

Türkmenköy – 1461 İskele Trabzonspor

Ömer Doğru

 

Geçitkale Stadı

Geçitkale – Vadili

Ferhat Tuna

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Balıkesir Stadı

Gülgün Süt Düzova - Dikmengücü

Ahmet Özkurtuluş

 

Ortaköy Stadı

Ortaköy – Yılmazköy

Necmi Bulut

 

1 Aralık Pazar

K-Pet Süper Lig

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Hamitköy

Mustafa Öztugay

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Lefke

Emre Öztaşlı

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Yenicami

Serhan Şimşek

 

K-Pet 1. Lig

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Yalova

Ali Özer

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Mormenekşe

Hakan Muhtaroğlu

 

Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale -  Yonpaş Dumlupınar

Turgay Misk

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – Dipkarpaz

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Bilal İyigün Stadı

Denizli – Değirmenlik

İsmail Ercan

 

Orhan Dural Stadı

Karaoğlanoğlu – Zümrütköy

Abdullah Genç

 

2 Aralık Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Gençlik Gücü

Fehim Dayı

 

Göçmenköy – Gönyeli ve Türk Ocağı – Gençlik Gücü karşılaşmaları 19.00’da diğer A takım karşılaşmaları 14.00’te başlayacak. BTM 1. Ligi’nde Mehmetçik – Dipkarpaz karşılaşması 14.00’te diğer karşılaşmalar ise 11.00’de oynanacak.

Bu haber toplam 495 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
4CİHANGİR GSK22123739
5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
6YENİCAMİ AK22114737
7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
8LEFKE TSK2294931
9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
11GÖNYELİ SK22811325
12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
13BİNATLI YSK22731224
14ÇETİNKAYA TSK22541319
15DÜZKAYA KOSK22521517
16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.