• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 7 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Futbolda haftanın programı açıklandı

22 Kasım Cuma

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Mağusa TG

 

23 Kasım Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Baf ÜY

 

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Küçük Kaymaklı

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Türk Ocağı

 

K-Pet Birinci Lig

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Girne HE

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Bostancı Bağcıl

 

Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy – Gençler Birliği

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Görneç

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Özgürlük Stadı

İncirli – Yeni Boğaziçi

 

Eray Vudalı Stadı

1461 İskele Trabzonspor – Geçitkale

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – Mehmetçik

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dikmengücü – Denizli

 

Zümrütköy Stadı

Zümrütköy – Ortaköy

 

24 Kasım Pazar

K-Pet Süper Lig

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Merit A. Yeşilova

 

Atatürk Stadı

Gençlik Gücü – Cihangir

 

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Göçmenköy

 

K-Pet Birinci Lig

Paşaköy 100. Yıl Stadı

Mesarya – Maraş

 

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Esentepe

 

Ergün Şahdur Stadı

Karşıyaka – Çanakkale

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Eray Vudalı Stadı

Yarköy – Türkmenköy

 

Dipkarpaz Stadı

Dipkarpaz – Serdarlı

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Tatlısu

 

Mustafa Üçöz Stadı

Yılmazköy – Gülgün Süt Düzova

 

25 Kasım Pazartesi

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke - Çetinkaya

 

* Yenicami – Mağusa Türk Gücü ve Lefke – Çetinkaya maçları 19.00’da Süper Lig ve Birinci Lig’deki diğer tüm maçlar 14.30’da başlayacak.

* BTM 1. Ligi’nde Vadili – Mehmetçik ve Dipkarpaz – Serdarlı maçları 14.30’da, iki grupta da diğer tüm karşılaşmalar saat 11.00’de başlayacak.

Bu haber toplam 849 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Futbolda haftanın programı11 Aralık 2019 Çarşamba 12:01
  • Süper Lig’de derbi haftası…11 Aralık 2019 Çarşamba 11:57
  • “Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz”10 Aralık 2019 Salı 11:40
  • Beraberlik haftası10 Aralık 2019 Salı 11:31
  • MTG ilk yarıda bitirdi: 0-308 Aralık 2019 Pazar 18:19
  • Kraldan sevgilerle: 5-308 Aralık 2019 Pazar 18:17
  • Ocak haftalar sonra: 1-308 Aralık 2019 Pazar 18:15
  • Karadağ’dan Kaymaklı çıktı: 0-108 Aralık 2019 Pazar 18:13
  • Futbolda alınan sonuçlar08 Aralık 2019 Pazar 15:59
  • Liderliğin tadı bir başka: 5-307 Aralık 2019 Cumartesi 19:48
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK13100330
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1392229
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1375126
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1381425
    5YENİCAMİ AK1373324
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1362520
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1362520
    8BAF ÜLKÜ YURDU1362520
    9GÖÇMENKÖY İYSK1354419
    10HAMİTKÖY ŞHSK1352617
    11LEFKE TSK1353516
    12BİNATLI YSK1333712
    13GÖNYELİ SK1331910
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK132389
    15ÇETİNKAYA TSK132298
    16DÜZKAYA KOSK132298
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.