• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 23 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
Futbolda alınan sonuçlar ve program şöyle:

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Çetinkaya - Türk Ocağı: 4-0

Mağusa TG – Esentepe: 3-0

Baf ÜY – G. Gücü: 3-5

Cihangir – G. Birliği: 2-1

 

K-Pet Birinci Lig

Çanakkale – Hamitköy: 0-3

Y.Boğaziçi – B. Bağcıl: 0-0

Doğancı – Yalova: 1-1

Düzkaya – Mormenekşe: 4-1

 

U21 Süper Lig

Çetinkaya - Türk Ocağı: 1-4

Baf ÜY – G. Gücü: 0-3

Cihangir – G.Birliği: 1-4

 

U21 Birinci Lig

Çanakkale – Hamitköy: 2-0

Y.Boğaziçi – B.Bağcıl: 3-0

Düzkaya – Mormenekşe: 1-1

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Zümrütköy – Tatlısu: 0-1

Aydınköy – Ortaköy: 2-4

Denizli – Yılmazköy: 2-2

Lapta – Karaoğlanoğlu: 3-2

 

Pazar

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke – Yenicami

Kerem Eran

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – Gönyeli

Mehmet Sezener

 

Cihangir Stadı

Doğan TB - Girne HE

Utku Hamamcıoğlu

 

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Binatlı

Osman Özpaşa

 

K-Pet Birinci Lig

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Değirmenlik

İsfendiyar Açıksöz

 

Eray Vudalı Stadı

Akova Vuda – Maraş

Hakan Muhtaroğlu

 

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Karşıyaka

Hüseyin Eyyüpler

 

100.Yıl Stadı

Mesarya - Yonpaş Dumlupınar

Osman Küçük

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Vadili

Emre Öztaşlı

 

R. R. Denktaş Stadı

Geçitkale – Mehmetçik

Cemal Sarı

 

M. Ali Toker Stadı

Türkmenköy – Dipkarpaz

Ali Karahasan

 

R. R. Denktaş Stadı

Dörtyol – Serdarlı

Ömer Doğru

 

Not: Süper Lig ve Birinci Lig maçları 14.30’da başlayacak. BTM 1. Lig Kırmızı Grup’ta Geçitkale – Mehmetçik ve Türkmenköy – Dipkarpaz maçları 14.30’da, diğer BTM 1. Lig maçları 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 6793 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
4CİHANGİR GSK22123739
5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
6YENİCAMİ AK22114737
7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
8LEFKE TSK2294931
9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
11GÖNYELİ SK22811325
12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
13BİNATLI YSK22731224
14ÇETİNKAYA TSK22541319
15DÜZKAYA KOSK22521517
16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.