• Lefkoşa 23 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 23 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 19 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de günün Play-out maçları tamamlandı.

Sonuçlar

Nicosia Group Kıbrıs Kupası Yarı Final 2. Maçı

Türk Ocağı – Yenicami: 1-4 (0-0)

Doğan TB – Mağusa TG: 1-2 (1-0)

 

K-Pet Süper Lig Play-out

Düzkaya – Gönyeli: 1-2 (Düzkaya Süper Lig'e veda etti) 

Hamitköy – Binatlı: 3-3

 

K-Pet Birinci Lig Play-off

Üner Berkalp Stadı: Girne HE – Esentepe (20.00)

 

K-Pet Birinci Lig Play-out

Karşıyaka – Lapta: 2-0 (Lapta Birinci Lig'e veda etti)

Çanakkale – B.Bağcıl: 2-1

 

U21 Süper Lig Şampiyonluk Grubu 3. Maç

Atatürk Stadı: Mağusa TG – Doğan TB (20.00)

Bu haber toplam 1004 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dumlupınar’da Evram devam07 Ağustos 2020 Cuma 18:52
  • Doğruyol istemedi, Solkanat dönemi bitti07 Ağustos 2020 Cuma 17:47
  • Gözler golcülerde olacak07 Ağustos 2020 Cuma 17:39
  • Atatürk Stadı finale hazır07 Ağustos 2020 Cuma 17:34
  • Finalde görev Özpaşa’nın06 Ağustos 2020 Perşembe 19:11
  • Başkanlar kupayla poz verdi06 Ağustos 2020 Perşembe 16:47
  • “Caner hoca bırakırsa, bu göreve talibim”06 Ağustos 2020 Perşembe 16:30
  • Dev finale doğru05 Ağustos 2020 Çarşamba 18:26
  • Çetinkaya ile Bursaspor arasında altyapı işbirliği05 Ağustos 2020 Çarşamba 18:23
  • Pandemi sonrası MTG ve Yeşilova fırtınası05 Ağustos 2020 Çarşamba 17:53
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.