• Lefkoşa 20 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 22 °C
  • Mağusa 22 °C
  • Lefke 20 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 15 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve BTM 1. Lig'de alınan sonuçlar şöyle:

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Türk Ocağı – Mağusa Türk Gücü: 0-3

Göçmenköy – Doğan Türk Birliği: 0-2

Cihangir – Çetinkaya: 0-0

Lefke – Hamitköy: 2-0

G. Gücü – K. Kaymaklı: 1-3

 

K-Pet Birinci Lig

Çanakkale – Esentepe: 1-4

Gençler Birliği – B. Bağcıl: 3-1

Ozanköy – Maraş: 1-0

Mormenekşe – Mesarya: 0-0

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Yarköy – Geçitkale: 1-3

İncirli – Türkmenköy: 0-0

Serdarlı – Mehmetçik: 2-6

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Dikmen Gücü – Tatlısu: 1-3

Gülgün Süt Düzova – Ortaköy: 2-3

 

Yarın

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Gönyeli

Ali Özer

 

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Baf Ülkü Yurdu

Osman Özpaşa

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Merit Alsancak Yeşilova

Serhan Şimşek

 

K-Pet Birinci Lig

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Y. Dumlupınar – Girne Halk Evi

Hakan Muhtaroğlu

 

Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka – Lapta

Emre Öztaşlı

 

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Dörtyol

Hüseyin Özkan

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Dipkarpaz Stadı: Dipkarpaz – Yeniboğaziçi

Eray Vudalı Stadı: 1461 İ. Trabzonspor – Vadili

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Sadık Cemil Stadı: Değirmenlik – Karaoğlanoğlu

Mustafa Üçöz Stadı: Yılmazköy – Denizli

 

Not: BTM 1. Lig’de Dipkarpaz – Yeniboğaziçi maçı 14.00’te, diğer BTM maçları 11.00’de başlayacak. Süper Lig ve Birinci Lig’deki maçların başlama saati 14.00.

 

Bu haber toplam 609 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.