• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 4 °C
  • London 6 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve BTM 1. Lig'de alınan sonuçlar şöyle:

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Göçmenköy – Gönyeli: 2-1

Küçük Kaymaklı – Doğan TB: 0-2

Mağusa TG – Binatlı: 1-1

Cihangir – Düzkaya: 7-2

 

K-Pet 1. Lig

Lapta – Dörtyol: 0-2

Görneç – Mesarya: 1-3

B. Bağcıl – Ozanköy: 6-1

Gençler Birliği – Karşıyaka: 1-1

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Yeni Boğaziçi – Yarköy: 1-0

Serdarlı – İncirli: 1-2

Türkmenköy – 1461 İskele Trabzonspor: 1-1

Geçitkale – Vadili: 2-1

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Gülgün Süt Düzova – Dikmengücü: 2-1

Ortaköy – Yılmazköy: 2-3

 

1 Aralık Pazar

K-Pet Süper Lig

Orhan Dural Stadı

Merit A. Yeşilova – Hamitköy

Mustafa Öztugay

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Lefke

Emre Öztaşlı

 

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Yenicami

Serhan Şimşek

 

K-Pet 1. Lig

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Yalova

Ali Özer

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Mormenekşe

Hakan Muhtaroğlu

 

Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale -  Yonpaş Dumlupınar

Turgay Misk

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – Dipkarpaz

Osman Küçük

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Bilal İyigün Stadı

Denizli – Değirmenlik

İsmail Ercan

 

Orhan Dural Stadı

Karaoğlanoğlu – Zümrütköy

Abdullah Genç

 

2 Aralık Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Gençlik Gücü

Fehim Dayı

 

Türk Ocağı – Gençlik Gücü karşılaşması 19.00’da diğer A takım karşılaşmaları 14.00’te başlayacak. BTM 1. Ligi’nde Mehmetçik – Dipkarpaz karşılaşması 14.00’te diğer karşılaşmalar ise 11.00’de oynanacak.

Bu haber toplam 695 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
2TÜRK OCAĞI LİMASOL1595132
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15101431
4CİHANGİR GSK15100530
5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1582526
6YENİCAMİ AK1573524
7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1572623
9GÖÇMENKÖY İYSK1564522
10LEFKE TSK1554619
11HAMİTKÖY ŞHSK1552817
12BİNATLI YSK1543815
13ÇETİNKAYA TSK1542914
14GENÇLİK GÜCÜ TSK1524910
15GÖNYELİ SK15311110
16DÜZKAYA KOSK1522118
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.