• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 5 °C

Finalistler belli oluyor

Finalistler belli oluyor
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli turnuvası UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon adını finale yazdıran ilk takım, 7 Mayıs Salı günü belli olacak.

İngiliz ekibi Liverpool, İspanya'da 3-0 kaybettiği maçın rövanşında Barcelona'yı ağırlayacak. Yarın 22.00'de başlayacak müsabakayı, Türk hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

Diğer eşleşmede ise Hollanda kulübü Ajax, deplasmanda 1-0 yendiği İngiltere'nin Tottenham takımını konuk edecek. Maçın başlama vuruşu, 8 Mayıs Çarşamba günü 22.00'de yapılacak.

Müsabakalar, beIN Sports kanallarından naklen yayınlanacak. 

Bu haber toplam 522 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Avrupa Ligi’nde ikinci hafta tamamlandı04 Ekim 2019 Cuma 15:20
  • Avrupa futbolunda bir dönemin sonu03 Ekim 2019 Perşembe 19:26
  • Devler Ligi'nde ikinci perde kapandı03 Ekim 2019 Perşembe 17:31
  • Galatasaray'da Lemina şoku!30 Eylül 2019 Pazartesi 19:00
  • G.Saray’ın konuğu PSG30 Eylül 2019 Pazartesi 12:08
  • Eski Kartal Milano’dan puanı kaptı18 Eylül 2019 Çarşamba 10:25
  • Devler Ligi başlıyor16 Eylül 2019 Pazartesi 12:24
  • Stadın ortasındaki orman10 Eylül 2019 Salı 09:19
  • Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor'un rakipleri belli oldu30 Ağustos 2019 Cuma 14:59
  • Galatasaray'ın grubu belli oldu29 Ağustos 2019 Perşembe 19:50
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK971122
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL963021
    3MAĞUSA TÜRK GÜCÜ961219
    4CİHANGİR GSK960318
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK951316
    6BAF ÜLKÜ YURDU951316
    7GÖÇMENKÖY İYSK943215
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK942314
    9LEFKE TSK942312
    10MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    11HAMİTKÖY ŞHSK932411
    12GÖNYELİ SK931510
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK92258
    14BİNATLI YSK92167
    15DÜZKAYA KOSK91174
    16ÇETİNKAYA TSK90090
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.