• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 15 °C
  • London 14 °C

Final için piste çıkacaklar

Final için piste çıkacaklar
2020 Akdeniz ROK Cup Karting Şampiyonası’nda sezonun final yarışı pazar günü yapılıyor

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği tarafından organize edilen 2020 Akdeniz ROK Cup Karting Şampiyonası, pazar günü Cemsa Sporting Center’de yapılacak sezonun beşinci ve final yarışı ile tamamlanıyor.

KKTC Başbakanlık Spor Dairesi ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun katkılarıyla yapılacak yarışın kayıtları yarın 16.00’da tamamlanacak. Aveon Sigorta, Cemsa Sporting Center, NHG Construction, Telsim Vodafone, MAK Petrol, Net Online ve Güven Sigorta’nın da destek verdiği organizasyon, sezonun ilk iki yarışlarında da kullanılan 1400 metrelik RC1 pistinde yapılacak.

Yarış programı 15.00-15.40 saatleri arasında yapılacak resmi antrenmanlarla başlayacak. 16.00-16.40 saatleri arasında sıralama turları, 17.00-18.00 saatleri arasında 1.yarışlar ve 18.00-19.00 saatleri arasında final yarışları yapılacak. Ödül töreninin ise 19.30’da yapılması planlanıyor. Sezonun dördüncü yarışı sonrası oluşan puan durumuna göre Mini kategoride Niyazi Özçınar ile Hasan Fikri Macila şampiyonluk için mücadele edecek. Junior kategoride Mustafa Efeefe ile Mete Saygın, Senior kategoride Tolga Güryel ile Mert Uzun ve Expert kategoride Güner Ballı ile İzzet Çınar matematiksel olarak şampiyonluk mücadelesi verecek isimler olacak.

 

PROGRAM:

4 Eylül 2020 Cuma

08.00-16.00 Serbest Antrenmanlar

5 Eylül 2020 Cumartesi

08.00-16.00 Serbest Antrenmanlar

16.00 Kayıtların Kapanması (Sekreterya – Cemsa Karting Center)

6 Eylül 2020 Pazar

13.30-14.30 Teknik Beyan ve Kontrol – Kapalı Park (Tartı Alanı)

14.30 Yarışmacı ve görevliler ile Brifing

15.00 Resmi Antrenman Mini (10 dk.)

15.15 Resmi Antrenman Junior (10 dk.)

15.30 Resmi Antrenman Senior/Expert (10 dk.)

16.00 Sıralama Turları Mini (10 dk.)

16.15 Sıralama Turları Junior (10 dk.)

16.30 Sıralama Turları Senior/Expert (10 dk.)

17.00 Yarış 1 Mini (12 Tur)

17.20 Yarış 1 Junior (14 Tur)

17.40 Yarış 1 Senior/Expert (14 Tur)

18.00 Yarış 2 Mini (12 Tur)

18.20 Yarış 2 Junior (14 Tur)

18.40 Yarış 2 Senior/Expert (14 Tur)

19.00 Rookie Cup (50cc)

19.15 Rookie Cup (60cc)

19.15 Kapalı Park Açılışı

19.30 Kesin Neticeler İlanı

19.30 Ödül Töreni

Bu haber toplam 1374 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Akıncılar’da drag heyecanı yaşandı06 Eylül 2020 Pazar 18:43
  • Final için piste çıkacaklar04 Eylül 2020 Cuma 16:53
  • Klasikler, slalom finalinde kozlarını paylaştı25 Ağustos 2020 Salı 17:01
  • Kantara’da zirve Koyuncu’nun23 Ağustos 2020 Pazar 19:01
  • Sprintte ikinci randevu Serdarlı’da14 Ağustos 2020 Cuma 19:15
  • Dördüncü kez piste iniyorlar13 Ağustos 2020 Perşembe 19:40
  • Altındağlı anısına yarıştılar12 Ağustos 2020 Çarşamba 10:08
  • Klasikler, tarihi yerleri keşfetti10 Ağustos 2020 Pazartesi 18:23
  • Birinciliğe tırmandılar09 Ağustos 2020 Pazar 18:31
  • Yarışlar için profesyonel zamanlama sistemi alındı07 Ağustos 2020 Cuma 18:55
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.