• Lefkoşa 30 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • Lefke 30 °C
  • İstanbul 27 °C
  • London 14 °C

Esentepe ve TMK galip

Esentepe ve TMK galip
Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar Voleybol Şampiyonası’na dün oynanan iki karşılaşma ile devam edildi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar Voleybol Şampiyonası’na dün oynanan iki karşılaşma ile devam edildi. Girne’de Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanan maçta Esentepe Ortaokulu rakibi Canbulat Özgürlük Ortaokulu’nu 3-1 yenerken, Mağusa’da oynanan karşılaşmada Türk Maarif Koleji rakibi Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji’ni 3-0 mağlup etti.

Fotoğraf: Hüseyin Yahat

Bu haber toplam 385 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Balkan Şampiyonası’nda yer alacaklar28 Eylül 2017 Perşembe 12:07
  • Antalya’da kürsüye çıktılar28 Ağustos 2017 Pazartesi 10:14
  • Kumyalı Plajı’nda voleybol coşkusu27 Ağustos 2017 Pazar 18:25
  • Şeref Öğmen Turnuvası tamamlandı21 Ağustos 2017 Pazartesi 18:27
  • Şeref Öğmen anılıyor19 Ağustos 2017 Cumartesi 18:09
  • Voleybolda transfer tamamlandı15 Ağustos 2017 Salı 14:37
  • Yeşilova Lualua'ya kavuştu10 Ağustos 2017 Perşembe 13:22
  • LAÜ’den gövde gösterisi09 Ağustos 2017 Çarşamba 17:04
  • Samsun etabını kürsüde tamamladılar07 Ağustos 2017 Pazartesi 10:46
  • Samsun’da derece arayacaklar04 Ağustos 2017 Cuma 10:30
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK42208
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK42208
    3L. GENÇLER BİRLİĞİ SK42208
    4BİNATLI YSK42208
    5CİHANGİR GSK42117
    6GAÜ ÇETİNKAYA TSK42026
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK42026
    8LEFKE TSK41215
    9YENİ BOĞAZİÇİ DSK41215
    10YALOVA SK41124
    11MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK40404
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK41124
    13TÜRK OCAĞI LİMASOL41124
    14MAĞUSA TÜRK GÜCÜ40313
    15OZANKÖY SK40222
    16BAF ÜLKÜ YURDU40131
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.