• Lefkoşa 30 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • Lefke 30 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 19 °C

Esentepe ve TMK galip

Esentepe ve TMK galip
Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar Voleybol Şampiyonası’na dün oynanan iki karşılaşma ile devam edildi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar Voleybol Şampiyonası’na dün oynanan iki karşılaşma ile devam edildi. Girne’de Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanan maçta Esentepe Ortaokulu rakibi Canbulat Özgürlük Ortaokulu’nu 3-1 yenerken, Mağusa’da oynanan karşılaşmada Türk Maarif Koleji rakibi Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji’ni 3-0 mağlup etti.

Fotoğraf: Hüseyin Yahat

Bu haber toplam 910 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Melis, Vakıflar’a imza attı16 Ağustos 2019 Cuma 23:11
  • Voleybolda transfer tamam15 Ağustos 2019 Perşembe 20:04
  • GURUR05 Ağustos 2019 Pazartesi 09:37
  • Sıradaki durak Arjantin30 Temmuz 2019 Salı 09:05
  • Merve şampiyon Buğra üçüncü28 Temmuz 2019 Pazar 23:37
  • Sima ameliyat oldu21 Temmuz 2019 Pazar 17:50
  • Önce plaj, sonra kar19 Temmuz 2019 Cuma 09:54
  • Kumun şampiyonları belirlendi17 Temmuz 2019 Çarşamba 14:08
  • Plaj Ligi’nde final zamanı16 Temmuz 2019 Salı 10:21
  • Sıra finallerde10 Temmuz 2019 Çarşamba 20:33
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.