• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 15 °C

Disiplin Kurulu kararları

Disiplin Kurulu kararları
KTFF Disiplin Kurulu aldığı kararları açıkladı.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu 10.haftadaki maçların ardından verilen cezaları açıkladı. Oynanan maçlar sonucunda 9 futbolcu kırmızı kart sonucu ceza alırken, 4 yönetici, antrenör veya kulüp personeli ihraç ve benzeri sebepler dolayısıyla cezalı duruma düştü. 17 futbolcu da ligdeki dördüncü sarı kartlarını görerek 1 maç ceza aldı. 

23 Kasım 2018 - 26 Kasım 2018 tarihlerinde oynanan K-Pet Süper Lig, K-Pet Birinci Lig, U21 Süper Lig ve U21 Birinci Lig ile ilgili olarak Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu'na intikal ettirilen müsabaka isim listeleri, hakem, gözlemci ve saha komiserleri raporları ışığında alınan kararlar aşağıda belirtildiği gibidir:     

                                                    

KIRMIZI KART CEZALILARI

TAKIM

FUTBOLCU

CEZA

LEFKE TSK

YAKUP ESMERASLAN

1 MAÇ

YENİCAMİ AK

OLADELE OSHOBE

2 MAÇ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK

MUSTAFA BATUHAN AKÇAY

1 MAÇ

KARŞIYAKA ASK

MEHMET GÜRPINAR

2 MAÇ

YONPAŞ DUMLUPINAR TSK

MUSTAFA ÇELİK

1 MAÇ

MESARYA SK

FERHAT OĞLAK

1 MAÇ

AKOVA VUDA TÇB

BURAK OKUR

3 MAÇ

OZANKÖY SK

MEHMET BAYRAKTAR

3 MAÇ

OZANKÖY SK

YUSUF İNCE

1 MAÇ

                                                                                                                               

ANTRENÖR / YÖNETİCİ / KULÜP PERSONELİ CEZALARI

TAKIM

ANTRENÖR / YÖNETİCİ/PERSONEL

CEZA

ÇETİNKAYA TSK

MEHMET DOĞU ÖZDAĞ

1 MAÇ

YALOVA SK

MURAT ARSLAN

1 MAÇ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

BATU SEYİS

1 MAÇ

YENİCAMİ AK

MURAT KÜRŞAT KARAKUŞ

1 MAÇ

               

4 SARI KART NEDENİYLE 1 MAÇ CEZALI OLAN FUTBOLCULAR

FUTBOLCU

TAKIM

RAMADAN AĞDAÇ

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

MEHMET NEŞE

BİNATLI YSK

ALLEN ADENIYI ASSOGBA

LEFKE TSK

İSMAİL SOYDAN

YALOVA SK

MEHMET KAYGISIZ

GENÇLİK GÜCÜ TSK

SERKAN ÖNET

ÇETİNKAYA TSK

HÜSEYİN KONYALIOĞLU

KARŞIYAKA ASK

CEVDET ÇAĞER

KARŞIYAKA ASK

İBRAHİM HALİL KARADAL

TÜRK OCAĞI LİMASOL

OĞUZHAN GÜDER

ÇANAKKALE TSK

RIDVAN  DOYMAZ

MORMENEKŞE GB

HÜSEYİN CAN UĞURELLİ

GÖNYELİ SK

EMRE  İMAM

MORMENEKŞE GB

RECEP TAYYİP ERDURAN

KARŞIYAKA ASK

MAHMUT ÖNAY

GÖÇMENKÖY İYSK

CANDY AUGUSTINE AGBANE

LEFKE TSK

SEDAT TOPRAK

DÜZKAYA KOSK

                                                                                                    

Bu haber toplam 630 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dumlupınar'da yol ayrımı21 Ekim 2019 Pazartesi 21:02
  • KTFHGD: “Yasal süreç başlatıldı”21 Ekim 2019 Pazartesi 15:34
  • SÜPER LİG 6. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ21 Ekim 2019 Pazartesi 14:17
  • Maç saatlerine düzenleme21 Ekim 2019 Pazartesi 13:03
  • Küçük köy ‘Büyük’ hikaye peşinde: 3-120 Ekim 2019 Pazar 22:52
  • Doğan’ın ayak sesleri: 2-520 Ekim 2019 Pazar 22:43
  • Kossi coştu, Baf kazandı: 2-420 Ekim 2019 Pazar 22:35
  • Futbolda alınan sonuçlar20 Ekim 2019 Pazar 17:33
  • Çetinkaya'da kan değişimi...19 Ekim 2019 Cumartesi 23:35
  • TOL’a Gönyeli freni: 3-319 Ekim 2019 Cumartesi 23:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.