• Lefkoşa 29 °C
  • Girne 29 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 28 °C
  • Mağusa 28 °C
  • Lefke 29 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 21 °C

Birinci Lig'de haftanın programı

Birinci Lig'de haftanın programı
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet 1.Lig'de 27.haftanın programı belli oldu.

Prgoram ve maçları yönetecek hakemler şöyle;

 

8 Temmuz Çarşamba

K-Pet Birinci Lig

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Esentepe (17.45)

Zekai Töre

 

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Girne Halk Evi (17.45)

Fehim Dayı

 

Dörtyol Stadı

Dörtyol – Lapta (17.45)

İsfendiyar Açıksöz

 

Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy – Bostancı Bağcıl (17.45)

Utku Hamamcıoğlu

 

Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka – Gençler Birliği (17.45)

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Çanakkale (20.00)

 

100. Yıl Stadı

Mesarya – Görneç (17.45)

İsmail Ercan

Bu haber toplam 1239 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yalova’da başkan yeniden Erçin08 Ağustos 2020 Cumartesi 18:37
  • Toygar Davulcu, Lefke ile görüşecek08 Ağustos 2020 Cumartesi 18:35
  • Halk Evi'nde Perçinci dönemi08 Ağustos 2020 Cumartesi 15:44
  • "Şampiyonlarımız dünyayı hak ediyorlar"08 Ağustos 2020 Cumartesi 14:51
  • "Tüm Yenicami camiasını kutluyorum"08 Ağustos 2020 Cumartesi 11:13
  • Kupaya Kartal Pençesi: 1-307 Ağustos 2020 Cuma 23:16
  • Dumlupınar’da Evram devam07 Ağustos 2020 Cuma 18:52
  • Doğruyol istemedi, Solkanat dönemi bitti07 Ağustos 2020 Cuma 17:47
  • Gözler golcülerde olacak07 Ağustos 2020 Cuma 17:39
  • Atatürk Stadı finale hazır07 Ağustos 2020 Cuma 17:34
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.