• Lefkoşa 20 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 20 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 13 °C

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı
Kıbrıs Vakıflar Bankası basketbol liglerinde önümüzdeki hafta oynanması planlanan karşılaşmaların programı açıklandı.

Kıbrıs Vakıflar Bankası basketbol liglerinde önümüzdeki hafta oynanması planlanan karşılaşmaların programı açıklandı. Program şöyle:

 

30 Ocak Pazartesi

E. Apakan Spor Salonu: Akdeniz SB – Soyer SK (Yıldız Erkek – 18.00)

E. Apakan Spor Salonu: GAÜ – MGA (Büyük Erkek – 20.00)

 

31 Ocak Salı

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – Girne Üniversitesi (Büyük Erkek – 19.00)

Atatürk Spor Salonu: Mapfree – YDÜ (Büyük Erkek – 20.00)

 

1 Şubat Çarşamba

E. Apakan Spor Salonu: GAÜ – YDÜ (Yıldız Erkek – 18.00)

 

2 Şubat Perşembe

Mağusa Arena: MAGEM – Soyer SK (Genç Erkek – 18.00)

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – GAÜ (Genç Erkek - 18.00)

 

3 Şubat Cuma

E. Apakan Spor Salonu: GAÜ – Girne Üniversitesi (Büyük Erkek – 19.00)

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Koopspor (Büyük Erkek – 19.00)

Atatürk Spor Salonu: Gönyeli SK – YDÜ (Büyük Kadın – 18.00)

 

4 Şubat Cumartesi

Mağusa Arena: MGA – Mapfree (Büyük Erkek – 17.00)

Bu haber toplam 1272 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Çok sert oynuyor, bu yüzden kadromuza dahil ettik”09 Ekim 2020 Cuma 18:27
  • Basketbol Başaran’a dönüyor05 Ekim 2020 Pazartesi 15:28
  • Ertenli Anadolu Efes kayıpsız05 Ekim 2020 Pazartesi 10:23
  • “Sağlıklı bir ortamda ligi oynatmayı hedefliyoruz”04 Ekim 2020 Pazar 13:16
  • Erten’li Anadolu Efes galibiyetle başladı28 Eylül 2020 Pazartesi 16:24
  • Basketbol için geri dönüş kriterleri raporu hazırlandı18 Eylül 2020 Cuma 15:47
  • Transferi resmiyet kazandı15 Eylül 2020 Salı 16:12
  • Taşçı, Soyerspor’da14 Eylül 2020 Pazartesi 17:43
  • YDÜ’den sürpriz imza14 Eylül 2020 Pazartesi 17:41
  • Basketbol Federasyonu devrede13 Eylül 2020 Pazar 23:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.