• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 10 °C

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı
Kıbrıs Vakıflar Bankası basketbol liglerinde önümüzdeki hafta oynanması planlanan karşılaşmaların programı açıklandı.

Kıbrıs Vakıflar Bankası basketbol liglerinde önümüzdeki hafta oynanması planlanan karşılaşmaların programı açıklandı. Program şöyle:

 

30 Ocak Pazartesi

E. Apakan Spor Salonu: Akdeniz SB – Soyer SK (Yıldız Erkek – 18.00)

E. Apakan Spor Salonu: GAÜ – MGA (Büyük Erkek – 20.00)

 

31 Ocak Salı

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – Girne Üniversitesi (Büyük Erkek – 19.00)

Atatürk Spor Salonu: Mapfree – YDÜ (Büyük Erkek – 20.00)

 

1 Şubat Çarşamba

E. Apakan Spor Salonu: GAÜ – YDÜ (Yıldız Erkek – 18.00)

 

2 Şubat Perşembe

Mağusa Arena: MAGEM – Soyer SK (Genç Erkek – 18.00)

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – GAÜ (Genç Erkek - 18.00)

 

3 Şubat Cuma

E. Apakan Spor Salonu: GAÜ – Girne Üniversitesi (Büyük Erkek – 19.00)

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Koopspor (Büyük Erkek – 19.00)

Atatürk Spor Salonu: Gönyeli SK – YDÜ (Büyük Kadın – 18.00)

 

4 Şubat Cumartesi

Mağusa Arena: MGA – Mapfree (Büyük Erkek – 17.00)

Bu haber toplam 963 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Koop çok rahat: 47-6608 Mart 2019 Cuma 22:38
  • GAÜ devreye galibiyetle başladı: 75-5201 Mart 2019 Cuma 23:31
  • LAÜ çok farklı: 71-3427 Şubat 2019 Çarşamba 22:58
  • Lider bıraktığı yerden: 35-6625 Şubat 2019 Pazartesi 22:38
  • Kupa YDÜ'nün21 Şubat 2019 Perşembe 22:22
  • Zemin ve çatıda sona doğru21 Şubat 2019 Perşembe 15:55
  • YDÜ – GAÜ finali18 Şubat 2019 Pazartesi 23:18
  • Son yarı finalist GAÜ: 66-5216 Şubat 2019 Cumartesi 18:14
  • İlk yarı finalistler belirlendi16 Şubat 2019 Cumartesi 00:01
  • Potada kupa zamanı15 Şubat 2019 Cuma 09:51
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4ÇETİNKAYA TSK22115639
    5CİHANGİR GSK22114737
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK22103933
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.