• Lefkoşa 20 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 20 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 13 °C

Başarılı antrenörler ödüllerini aldı

Başarılı antrenörler ödüllerini aldı
KTFAD sezon sonu ödül töreni gerçekleştirildi

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) geleneksel olarak düzenlediği ödül törenini dün akşam dernek lokalinde gerçekleştirdi. Törene Başbakan Hüseyin Özgürgün ve çok sayıda konuk katıldı. Geride kalan 2016 – 2017 futbol sezonunda başarılı olan 17 teknik direktör, 22 antrenör ve 14 kaleci antrenörü olmak üzere 53 teknik adama ödül takdiminde bulunuldu. Ödül alan isimler şöyle:

 

K-PET SÜPER LİG

Şampiyon Yenicami: Teknik Direktör Sedat Devecioğlu, Yardımcı Antrenör Özgü Bayraktar, Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu 

2. Doğan Türk Birliği: Teknik Direktör Caner Oshan, Yardımcı Antrenör Afün Girgen, Kaleci Antrenörü Nuri Emre Ersoy

3.Cihangir: Teknik Direktör Toygar Davulcu, Yardımcı Teknik Direktör Hasan Burgaç, Kaleci Antrenörü Mahmut Yaman

 

KOOPBANK KIBRIS KUPASI 

Şampiyon Türk Ocağı: Teknik Direktör Mehmet Bolkan, Yardımcı Antrenör Bayram Dağgül, Kaleci Antrenör Mehmet Yeşilleme

Finalist Yalova: Teknik Direktör Derviş Kolcu, Yardımcı Teknik Direktör Kemal Yürekli, Kaleci Antrenör Zihni Yurttaş  

 

SÜPER KUPA

Şampiyon Mağusa Türk Gücü: Teknik Direktör Ali Oraloğlu, Yardımcı Teknik Direktör Batu Seyis, Kaleci Antrenör Memiş Nay 

Finalist Küçük Kaymaklı: Teknik Direktör Muharrem Mertdin, Antrenör Çağan Çerkez, Kaleci Antrenör İbrahim Reis  

 

K-PET 1. LİG KIRMIZI GRUP 

Şampiyon Merit A.Yeşilova: Teknik Direktör Tayfun Kurtarıcıoğulları, Yardımcı Antrenörü Necat Kurtarıcıoğulları

2. Göçmenköy: Teknik Direktör Nazım Aktunç

3. Yeni Boğaziçi: Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu, Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç, Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu

 

K-PET 1. LİG BEYAZ GRUP 

Şampiyon Ozanköy: Teknik Direktör Seran Kaşif, Kaleci Antrenör Ahmet Çeliker

2. Gönyeli: Teknik Direktör İltaç Karayel, Yardımcı Teknik Direktör Mustafa Tuncel

3. Esentepe: Teknik Direktör Davut Kansu

 

PLAY-OFF’TAN GELEN TAKIM

Yeni Boğaziçi: Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu, Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç, Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu

 

A2 SÜPER LİG

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Teknik Direktörü Serhat Ertürk, Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş, Yardımcı Antrenör Cemil Murat, Kaleci Antrenörü Teysir Tarazi

2. Dumlupınar: Antrenör Mehmet Emin Zaim, Yardımcı Antrenör Sabri Deniz, Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol

3. Türk Ocağı: Antrenör Bayram Dağgül

 

A2 1. LİG KIRMIZI GRUP

Şampiyon Maraş Gençlik: Antrenör Hüseyin Özkuyucu

2.Göçmenköy: 

3. Merit A. Yeşilova Antrenör Gökhan Güvensoy

 

A2 1.LİG BEYAZ GRUP

Şampiyon Esentepe: Antrenör Aras Övgün

2. Lapta: Antrenör Hasan Reyhan

3. Karşıyaka: Antrenör Ahmet Sakinoğlu  

Gönyeli: Antrenör Mehmet Aşık

 

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Teknik Direktörü Serhat Ertürk, Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş, Kaleci Antrenör Teysir Tarazi

Finalist Esentepe: Antrenör Aras Övgün

 

BTM (BÖLGESEL TERFİ MÜSABAKALARI)

Şampiyon Mehmetçik: Teknik Direktör Mehmet Kemancıoğlu, Yardımcı Antrenör Alparslan Kılıç

Şampiyon Dipkarpaz: Antrenör Mehmet Karşılı

 

U15 YILDIZLAR LİGİ

Şampiyon Yenicami: Antrenör Burcan Cantaş, Yardımcı Antrenör Cemil Murat 

Finalist Mağusa Türk Gücü: Antrenör Serhan Rüzgar, Yardımcı Antrenör Anıl Mavi

 

Fotoğraf: Hüseyin Özbarışcı

 

Bu haber toplam 1231 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Hamitköy Akademisi antrenmanlara başladı16 Ekim 2020 Cuma 16:48
  • Aktunç ile Mesarya ‘devam’ dedi15 Ekim 2020 Perşembe 15:20
  • Zihnili Kütahya turladı15 Ekim 2020 Perşembe 12:45
  • Sivri’den ilk gol15 Ekim 2020 Perşembe 12:31
  • Belirsizlikten dolayı ayrıldı14 Ekim 2020 Çarşamba 16:57
  • Bayır Yenicami’ye imzaladı14 Ekim 2020 Çarşamba 16:21
  • “Bekleyiş içinde olmak güzel değil”14 Ekim 2020 Çarşamba 14:37
  • Berkem'in yeni adresi belli oldu13 Ekim 2020 Salı 14:16
  • Sivri süre almaya devam ediyor13 Ekim 2020 Salı 12:18
  • Hamitköy beklemede13 Ekim 2020 Salı 12:14
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.