• Lefkoşa 35 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 35 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 19 °C

Badmintonda sıra gençlerin

Badmintonda sıra gençlerin
Badminton Federasyonu faaliyet programında yer alan Gençler Ligi’ni düzenliyor.

Badminton Federasyon başkanı Fırat Deniz Gençler Ligi’nin düzenlenmesi ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, 19 Haziran’da başlayacak olan ligi Temmuz ayı başında bitirmeyi planladıklarını söyledi. Başkan Deniz, Gençler Ligi’nin düzenlenmesi sayesinde sporcuların daha fazla maç yaparak kendilerini geliştireceklerini ve kulüplerin koyacağı katkılarla da ülkede badminton sporunun gelişeceğini söyledi.

Başkan Deniz Yakın Doğu Koleji Spor Salonu’nda tek devreli lig usulüne göre düzenlenecek olan ligde, puan sistemine dayalı en fazla galibiyet alan takımın şampiyon olacağını belirtirken, Gençler Badminton Ligi’nde mücadele edecek sporculara ve takımlara da başarılar diledi.

Bu haber toplam 204 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Badminton Federasyonu 13 yaş altı şampiyonası düzenliyor07 Temmuz 2019 Pazar 15:11
  • Gençlerde YDÜ şampiyon30 Haziran 2019 Pazar 19:15
  • Gençlerin mücadelesi sürüyor28 Haziran 2019 Cuma 13:49
  • Gençlerin mücadelesi başladı21 Haziran 2019 Cuma 11:24
  • Badmintonda sıra gençlerin17 Haziran 2019 Pazartesi 16:26
  • Babalar çocukları ile oynadı15 Haziran 2019 Cumartesi 17:01
  • Badmintonda gün babaların14 Haziran 2019 Cuma 16:31
  • Badminton Deniz ile devam30 Mayıs 2019 Perşembe 11:33
  • Yıldızlar Ligi’nde şampiyon YDÜ16 Mayıs 2019 Perşembe 09:43
  • Annelerle çocuklar takım oldular14 Mayıs 2019 Salı 08:59
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.