• Lefkoşa 35 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 35 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 19 °C

Avrupa Kupaları’nda kura zamanı

Avrupa Kupaları’nda kura zamanı
UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde çeyrek final kura çekimleri yarın gerçekleştirilecek.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi'nde düzenlenecek kura çekimi, ülkemiz saati ile 13.00'te Şampiyonlar Ligi eşleşmeleriyle başlayacak. Avrupa Ligi kuraları ise 14.00'te çekilecek.

İki organizasyonun da kura çekiminde aynı ülkenin takımları birbiriyle eşleşebilecek.

İngiltere'den Liverpool, Manchester City, Manchester United, Tottenham, İspanya'dan Barcelona, İtalya'dan Juventus, Hollanda'dan Ajax ve Portekiz'den Porto'nun mücadele edeceği Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde ilk maçlar 9-10 Nisan'da, rövanşlar ise 16-17 Nisan'da oynanacak. Avrupa Ligi'nde ise çeyrek finalin ilk maçları 11 Nisan'da, rövanşları ise 18 Nisan'da yapılacak.

Bu haber toplam 623 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • "Emeklilik mi? Bilmiyorum..."21 Ağustos 2019 Çarşamba 12:14
  • Trafiğe takıldı maçı kaçırdı19 Ağustos 2019 Pazartesi 16:49
  • Cengiz Ünder sözleşme yeniledi15 Ağustos 2019 Perşembe 20:26
  • Avrupa'nın süperi Liverpool15 Ağustos 2019 Perşembe 01:34
  • Devler Ligi'nde ilk tur kurası çekildi18 Haziran 2019 Salı 18:20
  • Uluslar Ligi şampiyonu Portekiz10 Haziran 2019 Pazartesi 00:01
  • Hazard Real Madrid’de07 Haziran 2019 Cuma 23:25
  • Avrupa'nın en büyüğü Liverpool02 Haziran 2019 Pazar 01:24
  • Bir dönemin sonu17 Mayıs 2019 Cuma 14:08
  • Finalistler belli oluyor06 Mayıs 2019 Pazartesi 19:16
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.