• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 15 °C

Atletler Bursa’da yarışacak

Atletler Bursa’da yarışacak
Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 24-25 Haziran tarihlerinde Bursa’da düzenlenecek olan Türkiye U20 ve U23 şampiyonalarına KKTC Atletizm Federasyonu’na bağlı atletler katılım gösterecek.

Antrenör olarak Mahmut Koral’ın yer alacağı kafilede beş sporcu yer alacak.

Kafilede uzun atlama branşında Mustafa Yorulmaz, cirit atma branşında Alp Kardeş, 110 metre engelli branşında Kubilay Tok, cirit atma branşında Atillahan Ateş U20 Şampiyonası’nda yarışacak. Cirit atma branşında yarışacak olan Adem Çavuşoğlu ise U23 Şampiyonası’nda yer alacak.

 

Mahmut Koral (Antrenör)

 

Türkiye U20 Şampiyonası

Mustafa Yorulmaz (Uzun Atlama)

Alp Kardeş (Cirit Atma)

Kubilay Tok (110 Metre Engelli)

Atillahan Ateş (Cirit Atma)

 

Türkiye U23 Şampiyonası

Adem Çavuşoğlu (Cirit Atma)

Bu haber toplam 237 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yiğitcanlı Türkiye beşinci12 Ağustos 2019 Pazartesi 20:46
  • Zafere kaçış11 Ağustos 2019 Pazar 00:25
  • Sıradaki durak Norveç08 Ağustos 2019 Perşembe 15:14
  • Brume parlamaya devam ediyor07 Ağustos 2019 Çarşamba 00:28
  • Savaşkan Türkiye ikincisi05 Ağustos 2019 Pazartesi 20:19
  • Yiğitcan gümüşe koştu04 Ağustos 2019 Pazar 20:25
  • Yol Koşusu’nda derece aradılar01 Ağustos 2019 Perşembe 20:03
  • Yorulmaz Türkiye şampiyonu27 Temmuz 2019 Cumartesi 19:34
  • Yiğitcan Erzurum’da piste çıktı26 Temmuz 2019 Cuma 09:23
  • Buse İsveç’te final için yarışacak11 Temmuz 2019 Perşembe 20:04
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.