• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 5 °C
  • London 8 °C

Atletizmde salon seçmeleri yapıldı

Atletizmde salon seçmeleri yapıldı
KKTC Atletizm Federasyonu, 2020 sezonu Salon Olimpik Deneme Yarışları düzenledi. Yarışlar bugün Lefkoşa, Atatürk Stadı’nda yer aldı.

Yarışlar U14 (2007 – 2008 doğumlu 14 yaş altı kızlar ve erkekler), U16 (16 yaş altı kızlar ve erkekler), U18 kadınlar ve erkekler (2003 – 2004 doğumlu), U20 kadınlar ve erkekler (2001 – 2002 doğumlu) ile büyük kadınlar ve erkekler (2000 doğumlular ve daha büyükler) kategorilerinde yapıldı.

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenecek olan salon yarışmalarına katılacak atletlerin belirlenmesi amacı ile düzenlenen yarışmalar sonunda katılım hakkı elde edecek olan sporcular ilerleyen günlerde açıklanacak.

Bu haber toplam 282 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ares Ironman Türkiye’ye hazır02 Kasım 2019 Cumartesi 22:22
  • Ares, zorlu yarışta ter dökecek01 Kasım 2019 Cuma 10:35
  • Yorulmaz’a destek25 Ekim 2019 Cuma 09:36
  • Yiğitcan’dan maratona destek16 Ekim 2019 Çarşamba 14:16
  • Hekimoğlu’ndan Spor Dairesi’ne ziyaret14 Ekim 2019 Pazartesi 11:36
  • Lefkoşa Maratonu’na IAAF onayı10 Ekim 2019 Perşembe 15:20
  • Brume’ye coşkulu karşılama09 Ekim 2019 Çarşamba 10:28
  • Ares Alanya’da Buğra ile kürsüde07 Ekim 2019 Pazartesi 15:42
  • DAÜ’lü Brume dünya üçüncüsü07 Ekim 2019 Pazartesi 10:34
  • Ares Alanya’da yarışacak04 Ekim 2019 Cuma 15:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL1595132
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15101431
    4CİHANGİR GSK15100530
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1582526
    6YENİCAMİ AK1573524
    7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1572623
    9GÖÇMENKÖY İYSK1564522
    10LEFKE TSK1554619
    11HAMİTKÖY ŞHSK1552817
    12BİNATLI YSK1543815
    13ÇETİNKAYA TSK1542914
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK1524910
    15GÖNYELİ SK15311110
    16DÜZKAYA KOSK1522118
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.