• Lefkoşa 7 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 6 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 7 °C
  • İstanbul 5 °C
  • London 5 °C

APOEL’in konuğu Ajax

APOEL’in konuğu Ajax
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde play-off turu yarın başlayacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde play-off turu yarın başlayacak. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli turnuvasında play-off turunun ilk ayağı, yarın ve çarşamba günü yapılacak.

Organizasyonda yer alan Kıbrıs ekibi APOEL, Hollanda’dan geçtiğimiz yıl yarı final oynama başarısı gösteren Ajax’ı konuk edecek.

Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalacak ekipler, 27-28 Ağustos'taki rövanşların ardından belli olacak.

Play-off turunda tamamı 22.00'de başlayacak maçlar şöyle:

 

Yarın

LASK (Avusturya) - Club Brugge (Belçika)

APOEL (Kıbrıs) - Ajax (Hollanda)

Cluj (Romanya) - Slavia Prag (Çekya)

 

Çarşamba

Olympiakos (Yunanistan) - Krasnodar (Rusya)

Young Boys (İsviçre) - Kızılyıldız (Sırbistan)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Rosenborg (Norveç)

Bu haber toplam 536 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Haftanın kârlısı APOEL23 Ekim 2019 Çarşamba 18:25
  • Eski Fenerbahçeli Omonia’da…17 Ekim 2019 Perşembe 19:56
  • Omonia’dan ilk kayıp09 Ekim 2019 Çarşamba 10:37
  • Omonia zirveyi korudu25 Eylül 2019 Çarşamba 09:00
  • APOEL ve Apollon açılışı yaptı18 Eylül 2019 Çarşamba 11:24
  • Omonia’dan ikide iki04 Eylül 2019 Çarşamba 09:23
  • APOEL, Ajax’a konuk olacak27 Ağustos 2019 Salı 16:41
  • APOEL’in konuğu Ajax19 Ağustos 2019 Pazartesi 16:52
  • APOEL, Ajax ile eşleşti14 Ağustos 2019 Çarşamba 17:49
  • Karabağ APOEL’i Lefkoşa’da yendi07 Ağustos 2019 Çarşamba 18:06
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL1595132
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15101431
    4CİHANGİR GSK15100530
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1582526
    6YENİCAMİ AK1573524
    7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1572623
    9GÖÇMENKÖY İYSK1564522
    10LEFKE TSK1554619
    11HAMİTKÖY ŞHSK1552817
    12BİNATLI YSK1543815
    13ÇETİNKAYA TSK1542914
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK1524910
    15GÖNYELİ SK15311110
    16DÜZKAYA KOSK1522118
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.