• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 15 °C
  • London 14 °C

Altındağlı anısına yarıştılar

Altındağlı anısına yarıştılar
Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği’nin organizasyonu ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayesinde ve Alayköy Belediyesi’nin katkılarıyla merhum üye Ahmet Altındağlı anısına üçüncü kez yarış düzenlendi.

Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği’nin organizasyonu ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayesinde ve Alayköy Belediyesi’nin katkılarıyla merhum üye Ahmet Altındağlı anısına üçüncü kez yarış düzenlendi. “3.Ahmet Altındağlı Anı Offroad Oyunları” adıyla, geçtiğimiz Pazar akşamüzeri Zet Karting Tesisleri’nin yan tarafında bulunan parkurda yapılan organizasyona hem yarışçı hem de seyirci olarak büyük bir ilgi vardı. Dağ-Çamur Offroad Grubu’nun da katkısıyla yapılan organizasyonda dördü kadın ekip olmak üzere toplam 21 ekip katıldı. Yarış sonunda kadınlarda Nefise Çelik-Serdar Ömerağa ikilisi birinci, Firdevs Eren-Alnur Taçoy ikilisi ikinci ve Melisa Taşel-Aleyna Karacan ikilisi üçüncü olmayı başardı. 2000cc altı kategorisinde Mustafa Fotalı-Cihan Fotalı ikilisi birinci, Recep Hazar-Hüseyin Çiftçi ikilisi ikinci ve Vedat Binicioğlu-Pınar Binicioğlu ikilisi üçüncü oldu. 2000cc üzeri kategorisinde ise Cemal Çelik-İbrahim Zade ikilisi birinci, Celal Bayar-Mustafa Bayar ikilisi ikinci ve Alirıza Eren-Emre Çeliktaşlılar ikilisi üçüncü oldu. Ahmet Altındağlı anısına yapılan organizasyona, ailesi, sevenleri ve çok sayıda offroad severin de katılmasıyla çok yüksek bir katılım oldu. Ayrıca organizasyon Gelengül Production tarafından sosyal medya üzerinden canlı yayınlandı.

 

Sponsorlar:

Özdoğuş Ticaret, Çangar Motors, Alperes, Gerçek İnşaat Altınbaş Temizel, Pera Pırlanta, Yande Lastik Servisi,

Bağışlayan Oto, Real Glas Cam Üretim ve Satış, Sonay Akgüney, Kıyam Gözüm, Mehmet Sıtkıoğlu, Redif Nurel, Burak Kuni, İlhan Şair, Dindi Construction, Esat Varoğlu, Soyer Arpalıklı, Ünsan Ünsan, Yusuf Akandağ, Cahit Osmanlı, Mustafa Teksan, Hasan & Tolga Trading, Oğuz Altındağlı, Olgun Yunus, Aynur Çağanağa, Şifa Harun

Celal Harun, Aygün Altındağlı, Seda Erpak, Murat Çakır, Erkan Okan, Serkan Okan, Mustafa Karabulut, Devrim Beyitler, Elmas Birmeç, Kemal Özbeyit, Aykut Çelik, Mehmet Karalar, Metin Osmanlı, Bertan Özmerhan Oero Ltd., Şaban Emre Artesa Trading Ltd., Sezgin Osmanlı, Ratip Okkan, Çağlayan Cesurer, Doğukan Cesurer

İbrahim Tunççağ, Şevket Hançerli Ticaret Ltd., Nuri Andaç, Erdoğan Mani, Sevil Ozankaya, Hikmet Selçuklu, Murat Baysal, Osman Karamanlı, Mustafa Okkan, Cemile Harun, Mehmet Asker, Özker Harun, Osman Çağanağa

Kemal Aras, Metin Okkan, Osman Evirgen, Volkan Karınca, Tolga Müderris, Çamlıbel Kooperatif Kredi Şti., Adıgüzel Akdeniz, Havva Akdeniz, Halil Osmanlı, Özer Yalçın, Mustafa Dereboylu, Aykut Çelik, Kemal Özbeyit

Emine Göztaşı, Cemal Altındağlı, Ahmet Çağanağa, Tekdor Alüminium, J&J Construction, Güleryüz Garaj, MHM Properties, Mapfree, Çepik Kardeşler, Buket Erez, Galif Meyhanesi

sey_4605.jpg

sey_4699.jpg

sey_4663.jpg

Bu haber toplam 1096 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Akıncılar’da drag heyecanı yaşandı06 Eylül 2020 Pazar 18:43
  • Final için piste çıkacaklar04 Eylül 2020 Cuma 16:53
  • Klasikler, slalom finalinde kozlarını paylaştı25 Ağustos 2020 Salı 17:01
  • Kantara’da zirve Koyuncu’nun23 Ağustos 2020 Pazar 19:01
  • Sprintte ikinci randevu Serdarlı’da14 Ağustos 2020 Cuma 19:15
  • Dördüncü kez piste iniyorlar13 Ağustos 2020 Perşembe 19:40
  • Altındağlı anısına yarıştılar12 Ağustos 2020 Çarşamba 10:08
  • Klasikler, tarihi yerleri keşfetti10 Ağustos 2020 Pazartesi 18:23
  • Birinciliğe tırmandılar09 Ağustos 2020 Pazar 18:31
  • Yarışlar için profesyonel zamanlama sistemi alındı07 Ağustos 2020 Cuma 18:55
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.