• Lefkoşa 36 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 30 °C
  • İskele 38 °C
  • Mağusa 38 °C
  • Lefke 36 °C
  • İstanbul 30 °C
  • London 20 °C

Alat ve Zorlu birinci

Alat ve Zorlu birinci
Masa tenisinde Ferdi Minikler Turnuvası yapıldı.

Masa tenisinde Ferdi Minikler Turnuvası geçtiğimiz cumartesi sabahı, saat 10.00’da federasyon salonunda gerçekleştirildi. Seyir zevki yüksek ve oldukça çekişmeli karşılaşmalara sahne olan turnuvada minik erkeklerde Arda Alat, minik kızlarda Nihal Zorlu şampiyon oldu. Şampiyonlar ve dereceye giren sporcular şöyle;

 

 

Minik Erkekler

1. Arda Alat (Karşıyaka)

2. Mertcan Aydemir (Karşıyaka)

3. Onur Yücel (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

3. Ali İleri (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

 

Minik Kızlar

1. Nihal Zorlu (Karşıyaka)

2. İlke Yücel (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

3. Yaren Yıldırım (Karşıyaka)

3. Asya Akal (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

Bu haber toplam 296 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • En İyi 8’lerde Kezal ve Mehmet şampiyon01 Haziran 2019 Cumartesi 19:14
  • LAÜ İstanbul’da yenilgisiz şampiyon21 Mayıs 2019 Salı 09:10
  • Kupada GAÜ üstünlüğü13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:22
  • Yıldızlarda Deveci ve Akçatepe şampiyon05 Mayıs 2019 Pazar 22:05
  • Masa tenisinde şampiyonlar belirlendi29 Nisan 2019 Pazartesi 10:54
  • SAYTEV Muğla’da şampiyon21 Nisan 2019 Pazar 19:26
  • Geleneksel turnuvada yarıştılar21 Nisan 2019 Pazar 19:25
  • Masa tenisinde anlamlı adım19 Nisan 2019 Cuma 16:14
  • Büyükler liglerinde sona doğru15 Nisan 2019 Pazartesi 09:46
  • SAYTEV çifte şampiyonluk istiyor11 Nisan 2019 Perşembe 16:33
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.