• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 18 °C

Alat ve Zorlu birinci

Alat ve Zorlu birinci
Masa tenisinde Ferdi Minikler Turnuvası yapıldı.

Masa tenisinde Ferdi Minikler Turnuvası geçtiğimiz cumartesi sabahı, saat 10.00’da federasyon salonunda gerçekleştirildi. Seyir zevki yüksek ve oldukça çekişmeli karşılaşmalara sahne olan turnuvada minik erkeklerde Arda Alat, minik kızlarda Nihal Zorlu şampiyon oldu. Şampiyonlar ve dereceye giren sporcular şöyle;

 

 

Minik Erkekler

1. Arda Alat (Karşıyaka)

2. Mertcan Aydemir (Karşıyaka)

3. Onur Yücel (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

3. Ali İleri (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

 

Minik Kızlar

1. Nihal Zorlu (Karşıyaka)

2. İlke Yücel (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

3. Yaren Yıldırım (Karşıyaka)

3. Asya Akal (KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği)

Bu haber toplam 236 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • SAYTEV sporcularına yemek verdi21 Mart 2019 Perşembe 16:11
  • GAÜ Türkiye’de kupaları topladı16 Mart 2019 Cumartesi 18:43
  • Temsilcilerimiz ilk devreyi tamamladı13 Mart 2019 Çarşamba 18:23
  • Büyüklerde mücadele sürüyor25 Şubat 2019 Pazartesi 16:23
  • LAÜ ve GAÜ kayıpsız18 Şubat 2019 Pazartesi 11:03
  • Alat ve Zorlu birinci11 Şubat 2019 Pazartesi 17:54
  • Masa tenisinde Büyükler Ligi başladı04 Şubat 2019 Pazartesi 16:17
  • KTSYD Kupası GAÜ ve LAÜ’nün29 Ocak 2019 Salı 09:22
  • Veteranlar uluslararası turnuvada yarıştı25 Aralık 2018 Salı 17:57
  • Şampiyonlar belli oldu25 Aralık 2018 Salı 17:56
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.