• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 15 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 13 °C

Yıldızlarda ikinci hafta tamamlandı

Yıldızlarda ikinci hafta tamamlandı
Badminton Federasyonu tarafından organize edilen Carlton Yıldızlar Ligi’nin ikinci hafta maçları 03 Mayıs Cuma günü oynandı.

Toplam 6 karşılaşma oynanan 2. hafta maçlarında Yakın Doğu Üniversitesi hem kızlarda hem erkeklerde yenilgisiz liderliğini sürdürürken, Girne Üniversitesi kız ve erkek takımı da yenilgisiz olarak yola devam eden bir diğer takım olarak dikkat ekti. Erkeklerde Akdeniz Spor Birliği erkek takımı ilk galibiyetini alırken, kızlarda ise Gençlik Gücü kız takımı ilk galibiyetini almayı başardı. Kültür Spor, Akdeniz Spor Birliği kız takımları ile Gençlik Gücü, Kültür Spor erkek takımları haftayı mağlubiyetle kapattılar. Yakın Doğu Spor Salonunda oynanan 2. hafta maçlarında alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle:

 

Kızlar

YDÜ – Kültür Spor: 5-0

Net Spor – Girne Üniversitesi: 0-5

G.Gücü – Akdeniz Spor Birliği: 5-0

 

Erkekler

YDÜ – Kültür Spor: 5-0

Net Spor – Akdeniz Spor Birliği: 0-5

Girne Üniversitesi – G.Gücü: 5-0

 

Yıldız Erkekler Ligi Puan Durumu

TAKIMLAR      O         G         M        AS       VS       AV       PUAN

Yakın Doğu Ü. 2          2          0          10        0          10        4

Girne Üniv.       2          2          0          10        0          10        4

G. Gücü           2          1          1          5          5          0          2

Net Spor K.      2          1          1          3          7          -4         2

Kültür Spor K.  2          0          2          0          10        -10       0

Akdeniz S.B.    2          0          2          0          10        -10       0

 

Yıldız Kızlar Ligi Puan Durumu

TAKIMLAR      O         G         M        AS       VS       AV       PUAN

Yakın Doğu Ü. 2          2          0          10        0          10        4

Girne Üniv.       2          2          0          10        0          10        4

Akdeniz S.B.    2          1          1          5          5          0          2

Net Spor K.      2          1          1          5          5          0          2

G. Gücü           2          0          2          0          10        -10       0

Kültür Spor K.  2          0          2          0          10        -10       0

Bu haber toplam 369 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Deniz Bulgaristan’da yarışacak08 Ağustos 2019 Perşembe 20:04
  • Seymen ve Eren puanlarını korudu06 Ağustos 2019 Salı 15:03
  • Badmintonda Öztürk ve Mertdin şampiyon12 Temmuz 2019 Cuma 18:09
  • Badminton Federasyonu 13 yaş altı şampiyonası düzenliyor07 Temmuz 2019 Pazar 15:11
  • Gençlerde YDÜ şampiyon30 Haziran 2019 Pazar 19:15
  • Gençlerin mücadelesi sürüyor28 Haziran 2019 Cuma 13:49
  • Gençlerin mücadelesi başladı21 Haziran 2019 Cuma 11:24
  • Badmintonda sıra gençlerin17 Haziran 2019 Pazartesi 16:26
  • Babalar çocukları ile oynadı15 Haziran 2019 Cumartesi 17:01
  • Badmintonda gün babaların14 Haziran 2019 Cuma 16:31
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK1290327
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1282226
    3YENİCAMİ AK1272323
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL1265123
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1271422
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1262420
    7GÖÇMENKÖY İYSK1254319
    8BAF ÜLKÜ YURDU1261519
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1252517
    10LEFKE TSK1253416
    11HAMİTKÖY ŞHSK1242614
    12BİNATLI YSK1232711
    13GÖNYELİ SK1231810
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK122379
    15DÜZKAYA KOSK122288
    16ÇETİNKAYA TSK122197
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.