• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 28 °C
  • Mağusa 28 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 21 °C

Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi

Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi
Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek ve yarı final kuraları çekildi.

Çeyrek Final ilk maçları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart'ta, rövanşları ise 4, 5 ve 6 Nisan'da, Yarı Final ilk karşılaşmaları 25, 26 ve 27 Nisan'da, rövanşları ise 16, 17 ve 18 Mayıs'ta oynanacak. Yapılan kura çekimi ile eşleşmeler şu şekilde oluştu:

 

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

Kasımpaşa – Çaykur Rizespor

Sivasspor – Atiker Konyaspor

Medipol Başakşehir – Akhisar Belediyespor

Kayserispor – Fenerbahçe

 

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

Kasımpaşa – Çaykur Rizespor / Sivasspor – Atiker Konyaspor

Medipol Başakşehir – Akhisar Belediyespor / Kayserispor – Fenerbahçe

Bu haber toplam 229 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Vincent Aboubakar'a 3 maç ceza24 Mart 2017 Cuma 16:30
  • Kenan attı Ankaragücü kazandı10 Mart 2017 Cuma 17:54
  • Sneijder 2 hafta yok03 Mart 2017 Cuma 14:53
  • Türkiye Kupası'nda ilk maçlar oynandı03 Mart 2017 Cuma 12:20
  • Türkiye resmen aday02 Mart 2017 Perşembe 16:52
  • Bursa’da puanlar paylaşıldı: 1-111 Şubat 2017 Cumartesi 22:45
  • Beşiktaş Karabük'te kayıp: 2-110 Şubat 2017 Cuma 22:12
  • Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi07 Şubat 2017 Salı 15:04
  • G.Saray'a Sneijder şoku 05 Şubat 2017 Pazar 14:23
  • Vodafone Arena final için aday gösterildi03 Şubat 2017 Cuma 16:08
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.