• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 15 °C
  • London 17 °C

Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi

Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi
Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek ve yarı final kuraları çekildi.

Çeyrek Final ilk maçları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart'ta, rövanşları ise 4, 5 ve 6 Nisan'da, Yarı Final ilk karşılaşmaları 25, 26 ve 27 Nisan'da, rövanşları ise 16, 17 ve 18 Mayıs'ta oynanacak. Yapılan kura çekimi ile eşleşmeler şu şekilde oluştu:

 

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

Kasımpaşa – Çaykur Rizespor

Sivasspor – Atiker Konyaspor

Medipol Başakşehir – Akhisar Belediyespor

Kayserispor – Fenerbahçe

 

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

Kasımpaşa – Çaykur Rizespor / Sivasspor – Atiker Konyaspor

Medipol Başakşehir – Akhisar Belediyespor / Kayserispor – Fenerbahçe

Bu haber toplam 131 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Bursa’da puanlar paylaşıldı: 1-111 Şubat 2017 Cumartesi 22:45
  • Beşiktaş Karabük'te kayıp: 2-110 Şubat 2017 Cuma 22:12
  • Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belirlendi07 Şubat 2017 Salı 15:04
  • G.Saray'a Sneijder şoku 05 Şubat 2017 Pazar 14:23
  • Vodafone Arena final için aday gösterildi03 Şubat 2017 Cuma 16:08
  • Wiel ve Emenike affedildi01 Şubat 2017 Çarşamba 18:22
  • Türkiye Kupası’nda beklenen eşleşme26 Ocak 2017 Perşembe 16:22
  • ZİRVE BEŞİKTAŞ'IN23 Ocak 2017 Pazartesi 22:29
  • İlhan Cavcav hayatını kaybetti22 Ocak 2017 Pazar 11:35
  • “Unutmadık, unutturmayacağız”20 Ocak 2017 Cuma 12:39
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK24194161
    2KÜÇÜK KAYMAKLI TSK24126642
    3CİHANGİR GSK24118541
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK24125741
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK24124840
    6YALOVA SK24109539
    7GAÜ ÇETİNKAYA TSK241131036
    8LEFKE TSK241031133
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL241021232
    10BAF ÜLKÜ YURDU241021232
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK24941131
    12BİNATLI YSK24851129
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ24761127
    14DEĞİRMENLİK SK24641622
    15DUMLUPINAR TSK24541519
    16MORMENEKŞE GB24431715
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.