• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 12 °C

Teniste şampiyonlar belirlendi

Teniste şampiyonlar belirlendi
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Lefkoşa Şehir Kulübü 12-16 Yaş Turnuvası tamamlandı

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Lefkoşa Şehir Kulübü 12-16 Yaş Turnuvası tamamlandı. 15 Şubat Çarşamba günü oynanan final maçlarının ardıntan turnuva sona ererken yaş kategorilerinde şampiyonlar belirlendi.

 

12 Yaş Kızlar İkincisi: Tansel Şık

12 Yaş Kızlar Birincisi: Sevim Akbaş

12 Yaş Erkekler İkincisi: Hasan Akmandor

12 Yaş Erkekler Birincisi: Emre Dilaver

16 Yaş Kızlar İkincisi: Fatma Kayol

16 Yaş Kızlar Birincisi: Saadet Aktuğlu

16 Yaş Erkekler İkincisi: Akan Mehet Can

16 Yaş Erkekler Birincisi: Mert Altay

Bu haber toplam 783 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Teniste raporlar aklandı, tüzük onaylandı06 Şubat 2018 Salı 18:52
  • Teniste yeni hakemler yetiştiriliyor12 Ocak 2018 Cuma 10:29
  • Başarılı raketler ödüllerini aldı12 Aralık 2017 Salı 16:51
  • Tenisin ilerlemesi için çalışmalar başladı20 Kasım 2017 Pazartesi 15:51
  • Raketler Yönlüer anısına sallandı13 Kasım 2017 Pazartesi 17:16
  • Romanya’da mücadele edecekler13 Kasım 2017 Pazartesi 16:42
  • Yönlüer Turnuvası’nda sona doğru09 Kasım 2017 Perşembe 18:40
  • Yusuf Yönlüer Turnuvası devam ediyor03 Kasım 2017 Cuma 13:55
  • Fadıl Olguner İstanbul’da turnuvaya katılıyor18 Ekim 2017 Çarşamba 15:32
  • Tenisçiler Türkiye’de zirvede13 Eylül 2017 Çarşamba 17:25
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30187561
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK30167755
    4BİNATLI YSK30148850
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK301212648
    6BAF ÜLKÜ YURDU30129945
    7LEFKE TSK301351244
    8CİHANGİR GSK301271143
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301331642
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL301321541
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ301181141
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK301071337
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK301041634
    14YALOVA SK30671725
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK30591624
    16OZANKÖY SK30471919
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.