• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 18 °C

Teniste ikinci hafta pazar günü

Teniste ikinci hafta pazar günü
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Ciddi Home 2018 – 2019 Tenis Ligi’nin ikinci hafta maçları 11 Kasım Pazar günü oynanacak.

Lefkoşa Şehir Kulübü kortlarında, Lefkoşa Şehir Kulübü - Yakın Doğu Üniversitesi, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü - Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Gönyeli Tenis Kulübü kortlarında, Gönyeli Tenis Kulübü - Girne Amerikan Üniversitesi karşılaşmaları oynanacak. İkinci haftanın bay geçen takımı Girne Belediyesi Tenis Kulübü olacak.

İlk haftada hava muhalefeti nedeniyle yarım kalan Girne Belediyesi Tenis Kulübü – Lefkoşa Şehir Kulübü karşılaşması 3-6 Lefkoşa Şehir Kulübü üstünlüğü ile tamamlandı.

Bu haber toplam 287 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Birmingham’da final oynadı20 Mart 2019 Çarşamba 12:07
  • Teniste 10’uncu hafta pazar günü15 Mart 2019 Cuma 16:21
  • Eliz sezona finalle başladı13 Mart 2019 Çarşamba 18:14
  • Büyükler turnuvasında grup maçları sürüyor01 Mart 2019 Cuma 19:50
  • Teniste lig mücadelesi sürüyor26 Şubat 2019 Salı 10:55
  • Teniste kurullar oluşturuldu23 Şubat 2019 Cumartesi 19:24
  • Gazioğlu onay isteyecek22 Şubat 2019 Cuma 16:31
  • Teniste yaş turnuvası tamamlandı12 Şubat 2019 Salı 13:44
  • Meril, Kıbrıs adına yarışacak01 Şubat 2019 Cuma 16:08
  • Teniste erteleme maçları oynandı29 Ocak 2019 Salı 09:11
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.