• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 6 °C

Teniste ikinci hafta pazar günü

Teniste ikinci hafta pazar günü
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Ciddi Home 2018 – 2019 Tenis Ligi’nin ikinci hafta maçları 11 Kasım Pazar günü oynanacak.

Lefkoşa Şehir Kulübü kortlarında, Lefkoşa Şehir Kulübü - Yakın Doğu Üniversitesi, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü - Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Gönyeli Tenis Kulübü kortlarında, Gönyeli Tenis Kulübü - Girne Amerikan Üniversitesi karşılaşmaları oynanacak. İkinci haftanın bay geçen takımı Girne Belediyesi Tenis Kulübü olacak.

İlk haftada hava muhalefeti nedeniyle yarım kalan Girne Belediyesi Tenis Kulübü – Lefkoşa Şehir Kulübü karşılaşması 3-6 Lefkoşa Şehir Kulübü üstünlüğü ile tamamlandı.

Bu haber toplam 101 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kortlara şampiyonlukla döndü01 Ekim 2018 Pazartesi 12:14
  • Teniste şampiyonlar belirlendi01 Ekim 2018 Pazartesi 12:10
  • Teniste farkındalık etkinliği29 Eylül 2018 Cumartesi 10:07
  • Eliz kortlara geri döndü20 Eylül 2018 Perşembe 15:29
  • Lefkoşa Open 2018 başlıyor17 Eylül 2018 Pazartesi 21:04
  • Küçük raketlerin şampiyonları belirlendi17 Eylül 2018 Pazartesi 21:02
  • Teniste 14 yaş şampiyonları belirlendi06 Eylül 2018 Perşembe 19:50
  • Birincilik için raket salladılar13 Ağustos 2018 Pazartesi 17:39
  • Raketler plajda birincilik için sallanıyor11 Ağustos 2018 Cumartesi 19:33
  • Raketler plajda sallandı16 Temmuz 2018 Pazartesi 16:41
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK981025
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ971122
    3BAF ÜLKÜ YURDU953118
    4CİHANGİR GSK952217
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL951316
    6DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK950415
    7GÖNYELİ SK941413
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK933312
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK925211
    11BİNATLI YSK931510
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK92349
    13LEFKE TSK92349
    14GİRNE HALK EVİ92076
    15ESENTEPE KKSK91174
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK90363
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.