• Lefkoşa 15 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 15 °C
  • Mağusa 15 °C
  • Lefke 15 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 15 °C

Teniste 10’uncu hafta pazar günü

Teniste 10’uncu hafta pazar günü
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından organize edilen Ciddi Home 2018-2019 Tenis Ligi 10. hafta maçları Pazar günü oynanacak karşılaşmalar ile devam ediyor.

Ciddi Home 2018-2019 Tenis Ligi 10. haftasında, Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) tenis kortlarında Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) - Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ),

Gönyeli Tenis Kulübü (GTK) kortlarında Gönyeli Tenis Kulübü (GTK) - Girne Belediyesi Tenis Kulübü (GBTK) ve Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü (GMBTK) kortlarında Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü (GMBTK) - Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) karşılaşmaları oynanacak.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) ise 10. haftasının bay geçen takımı.

Bu haber toplam 139 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Gazioğlu onay isteyecek22 Şubat 2019 Cuma 16:31
  • Teniste yaş turnuvası tamamlandı12 Şubat 2019 Salı 13:44
  • Meril, Kıbrıs adına yarışacak01 Şubat 2019 Cuma 16:08
  • Teniste erteleme maçları oynandı29 Ocak 2019 Salı 09:11
  • Esendağlı yenilgisiz şampiyon28 Ocak 2019 Pazartesi 11:58
  • Teniste yedinci hafta tamamlandı24 Aralık 2018 Pazartesi 17:50
  • Teniste lig mücadelesi sürüyor10 Aralık 2018 Pazartesi 12:26
  • Kortta çekişme sürüyor04 Aralık 2018 Salı 09:08
  • Teniste dördüncü hafta01 Aralık 2018 Cumartesi 09:31
  • Teniste AGEV Turnuvası tamamlandı27 Kasım 2018 Salı 21:38
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.