• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 18 °C

Temsilcilerimiz iyi başladı

Temsilcilerimiz iyi başladı
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Liseli Gençler Basketbol Şampiyonası’nda şampiyon olarak Türkiye yarı final bölge şampiyonasına katılan Levent Koleji ve Yakın Doğu Koleji ilk maçlarını galibiyetle tamamladı.

Isparta’da düzenlenen Türkiye Gençler Baskebol Yarı Final Bölge Şampiyonası müsabakalarında mücadele eden takımlarımızdan Levent Koleji, turnuvanın favorilerinden İzmir Özel Karşıyaka Temel Lisesi’ni zorlu geçen mücadelede 12 sayı geriden gelerek 64-49 yenmeyi başardı.

Yakın Doğu Koleji de Bursa Özel Final Anadolu Lisesi karşısında maçın başından kurduğu üstünlüğü maç sonuna taşıyarak 61-57 galip geldi.

Levent Koleji ikinci maçını yarın Mersin Toroslar Lisesi ile oynayacak. Yakın Doğu Koleji ise Menemen İzmir Özel Gelişim Koleji ile karşı karşıya gelecek.

Bu haber toplam 316 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversitelerde DAÜ tuş etti02 Nisan 2019 Salı 09:35
  • TED Koleji’nin ikincilik mutluluğu27 Mart 2019 Çarşamba 17:59
  • Liseler eskrimde yarıştı26 Mart 2019 Salı 15:34
  • Üniversitelerde GAÜ üstünlüğü22 Mart 2019 Cuma 11:12
  • LTL final vizesi arayacak21 Mart 2019 Perşembe 09:56
  • Kurtuluş ve YDK şampiyon20 Mart 2019 Çarşamba 10:42
  • Liseler şampiyonluk için yarışıyor18 Mart 2019 Pazartesi 22:54
  • Futsalın yıldızları16 Mart 2019 Cumartesi 10:05
  • DAÜ şampiyon olarak Süper Lig’de14 Mart 2019 Perşembe 12:25
  • Şampiyon Anafartalar Lisesi13 Mart 2019 Çarşamba 18:19
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.