• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 10 °C

Süper Lig'e son bilet sahibini buldu

Süper Lig'e son bilet sahibini buldu
K-Pet Süper Lig Play-out 1'nci maçları ile K-Pet Birinci Lig Play-off 3'üncü maçları tamamlandı.

Birinci Lig Play-off mücadelesinde rakibi Mormenekşe'yi 2-0 mağlup eden Girne Halk Evi, Gönyeli ve Esentepe'nin ardından Süper Lig'e yükselen son takım oldu. Play-off'un diğer maçında Hamitköy ile Dumlupınar 2-2 berabere kalarak sezonu tamamladı.

 

Süper Lig'de kazanan yok

K-Pet Süper Lig'den düşecek son takımı belirleyecek olan Play-out mücadelesinde ilk maçlar oynandı. Mağusa Türk Gücü ile Gençlik Gücü, Gençler Birliği ile Yalova 1-1'lik skorlarla ilk maçları tamamladılar.

K-Pet Süper Lig Play-out

Mağusa Türk Gücü – Gençlik Gücü: 1-1

G.Birliği – Yalova: 1-1

 

K-Pet Birinci Lig Play-off

Girne Halk Evi – Mormenekşe: 2-0

Dumlupınar – Hamitköy: 2-2

Bu haber toplam 714 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • İskele'de tıs yok: 0-020 Ekim 2018 Cumartesi 19:59
  • GHE'den net galibiyet: 3-020 Ekim 2018 Cumartesi 19:57
  • Gönyeli çıldırmış olmalı: 5-120 Ekim 2018 Cumartesi 19:56
  • Futbolda günün sonuçları20 Ekim 2018 Cumartesi 17:46
  • Spor yazarları halı sahada buluşacak20 Ekim 2018 Cumartesi 09:15
  • “CONIFA çatısı altında ilk kadın maçı”19 Ekim 2018 Cuma 21:43
  • Çetinkaya'dan gece uçuşu: 1-019 Ekim 2018 Cuma 21:19
  • Mesarya hocasını buldu19 Ekim 2018 Cuma 15:50
  • Disiplin Kurulu kararları18 Ekim 2018 Perşembe 15:21
  • Futbolda haftanın programı18 Ekim 2018 Perşembe 12:11
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK440012
    2BAF ÜLKÜ YURDU531110
    3MAĞUSA TÜRK GÜCÜ531110
    4CİHANGİR GSK531110
    5GÖNYELİ SK53029
    6GENÇLİK GÜCÜ TSK42208
    7GAÜ ÇETİNKAYA TSK52218
    8TÜRK OCAĞI LİMASOL52036
    9GİRNE HALK EVİ52036
    10DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK52036
    11LEFKE TSK51316
    12MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51225
    13ESENTEPE KKSK51134
    14BİNATLI YSK51043
    15KÜÇÜK KAYMAKLI TSK50323
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK50242
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.