• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 24 °C

Sencer Turnuvası’nın galibi Çaltinoğlu

Sencer Turnuvası’nın galibi Çaltinoğlu
Yenicami Spor Kulübü tarafından düzenlenen 3.Hakkı Sencer Anı Darts Turnuvası geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Yenicami Spor Kulübü Darts Salonu’nda gerçekleştirilen ve çok sayıda sporcunun katıldığı turnuvada birinciliği Tahir Çaltinoğlu kazandı. Ali Çamlıbelli’nin ikinci olduğu turnuvada Ahmet Damdelen üçüncülüğü elde etti. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara ödülleri Yenicami Darts Takımı Kaptanı Avşın Kanatlı ve diğer yetkililer tarafından verildi.  

 

Dereceye giren sporcular şöyle:

1.Tahir Çaltinoğlu

2.Ali Çamlıbelli

3.Ahmet Damdelen

Diğer ödüller:

En Yüksek Sayıdan Bitiren Sporcu: Yaşar Karataş

En yüksek Sayı Atan Sporcu: Sadık Örel

En Az Dartsla Bitiren Sporcu Sadık Örel

Göbekten Bitiren Sporcu: İsmail Karataş

En İyi Hakem Ödülü: Turgut Çalıcı

 

Bu haber toplam 862 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta Yaz Ligi başladı07 Mayıs 2019 Salı 20:57
  • Beşlilerde Yayla üstünlüğü07 Mayıs 2019 Salı 20:54
  • Güzelyurt'ta Çocuk üstünlüğü06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:37
  • Dartsta ödüller verildi02 Mayıs 2019 Perşembe 09:48
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • Beşli şampiyonda gözler finalde15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39
  • Kupada şampiyon Minareliköy07 Nisan 2019 Pazar 14:50
  • Ferdilerde Özeren, kulüplerde Minareliköy05 Nisan 2019 Cuma 12:52
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.