• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 11 °C

Şampiyonlar Ligi'nde gruplar belirlendi

Şampiyonlar Ligi'nde gruplar belirlendi
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2018 - 2019 sezonu grup kura çekimi yapıldı.

Türkiye'den Galatasaray kura çekiminde D Grubu'nda Lokomotiv Moskova, Porto ve Schalke 04 ile eşleşti. İşte gruplar:

 

A Grubu

Atletico Madrid

Dortmund

Monaco

Club Brugge

 

B Grubu

Barcelona

Tottenham

PSV

Inter

 

C Grubu

Paris Saint-Germain

Napoli
Liverpool

Kızıl Yıldız

 

D Grubu

Lokomotiv Moskova

Porto

Schalke 04

Galatasaray

 

E Grubu

Bayern Münih

Benfica

Ajax

AEK

 

F Grubu

Manchester City

Shakhtar Donetsk

Lyon

Hoffenheim

 

G Grubu

Real Madrid

Roma

CSKA Moskova

Viktoria Plzen

 

H Grubu

Juventus

Manchester United

Valencia

Young Boys

Bu haber toplam 769 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Play-off turu kuraları çekildi06 Ağustos 2018 Pazartesi 18:40
  • Neymar’dan öz eleştiri31 Temmuz 2018 Salı 01:01
  • Fenerbahçe'nin rakibi Benfica23 Temmuz 2018 Pazartesi 13:59
  • Milli takımı bıraktı22 Temmuz 2018 Pazar 22:31
  • Ronaldo resmen Juventus'ta...10 Temmuz 2018 Salı 22:28
  • Buffon resmen PSG'de...05 Temmuz 2018 Perşembe 23:41
  • Ronaldo için Juventus iddiası03 Temmuz 2018 Salı 13:09
  • Real'de Zidane depremi31 Mayıs 2018 Perşembe 15:23
  • Şampiyonlar Ligi şampiyonu Real Madrid27 Mayıs 2018 Pazar 00:21
  • Devler Ligi’nde final zamanı26 Mayıs 2018 Cumartesi 14:15
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK880024
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ861119
    3BAF ÜLKÜ YURDU852117
    4CİHANGİR GSK842214
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL841313
    6GÖNYELİ SK841313
    7DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK840412
    8BİNATLI YSK831410
    9GENÇLİK GÜCÜ TSK82339
    10LEFKE TSK82339
    11GAÜ ÇETİNKAYA TSK82339
    12MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK82248
    13KÜÇÜK KAYMAKLI TSK81528
    14GİRNE HALK EVİ82066
    15ESENTEPE KKSK81164
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK80353
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.