• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 14 °C

Şampiyonlar Ligi'nde gruplar belirlendi

Şampiyonlar Ligi'nde gruplar belirlendi
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2018 - 2019 sezonu grup kura çekimi yapıldı.

Türkiye'den Galatasaray kura çekiminde D Grubu'nda Lokomotiv Moskova, Porto ve Schalke 04 ile eşleşti. İşte gruplar:

 

A Grubu

Atletico Madrid

Dortmund

Monaco

Club Brugge

 

B Grubu

Barcelona

Tottenham

PSV

Inter

 

C Grubu

Paris Saint-Germain

Napoli
Liverpool

Kızıl Yıldız

 

D Grubu

Lokomotiv Moskova

Porto

Schalke 04

Galatasaray

 

E Grubu

Bayern Münih

Benfica

Ajax

AEK

 

F Grubu

Manchester City

Shakhtar Donetsk

Lyon

Hoffenheim

 

G Grubu

Real Madrid

Roma

CSKA Moskova

Viktoria Plzen

 

H Grubu

Juventus

Manchester United

Valencia

Young Boys

Bu haber toplam 1244 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kral Kupası’nda ‘El Clasico’ eşleşmesi01 Şubat 2019 Cuma 15:54
  • Nantes Sala’yı unutmadı31 Ocak 2019 Perşembe 14:33
  • United hocası buldu19 Aralık 2018 Çarşamba 11:26
  • Mourinho kovuldu18 Aralık 2018 Salı 12:04
  • G.Saray ve F.Bahçe'nin rakipleri belli oldu17 Aralık 2018 Pazartesi 14:58
  • Devler Ligi'nde kuralar çekildi17 Aralık 2018 Pazartesi 13:25
  • Avrupa Ligi’nde son perde13 Aralık 2018 Perşembe 10:38
  • Gruplarda son viraj10 Aralık 2018 Pazartesi 12:20
  • Leicester City'nin sahibi hayatını kaybetti29 Ekim 2018 Pazartesi 16:15
  • Sezonun oyuncusu Griezmann31 Ağustos 2018 Cuma 15:02
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4ÇETİNKAYA TSK22115639
    5CİHANGİR GSK22114737
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK22103933
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.