• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 2 °C

Şampiyonlar belirlendi

Şampiyonlar belirlendi
2018 Kickboks Ligi Final Müsabakaları yapıldı

2018 Kickboks Ligi (5.Ayak) Final Müsabakaları ve 11. Ayda Tilki Kickboks Şampiyonası, 2 Aralık Pazar günü, Lefkoşa’da Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.

Müsabakalardan önce yapılan tartı ve kura çekiminden sonra müsabakalara geçildi. Minik, yıldız, genç ve büyükler kategorisinde, Müzikli Forum, Point Fighting ve Light Contact disiplinlerinde yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları, Minikler kategorisinde 77 puanla, Yıldızlar kategorisinde 88 puanla ve Gençler kategorisinde 81 puanla şampiyon olan Gazimağusa İhtisas Spor Derneği’ne ve Büyükler kategorisinde 53 puanla şampiyon olan Şimşek Savunma Sanatları Derneği’ne kupaları, hakem ve antrenörlere katılım belgeleri, dernek başkanları ve Federasyon yetkilileri tarafından verildi.

    

Bu haber toplam 139 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Spor Şurası için geri sayım10 Aralık 2018 Pazartesi 17:27
  • Ustalığa terfi edenler açıklandı10 Aralık 2018 Pazartesi 12:17
  • Geleneksel turnuva Garabli’nin05 Aralık 2018 Çarşamba 12:18
  • Geleneksel turnuva başladı04 Aralık 2018 Salı 20:59
  • Şampiyonlar belirlendi04 Aralık 2018 Salı 09:06
  • Yenidüzen finalde30 Kasım 2018 Cuma 22:13
  • Engelsiz Balık Avı Şenliği tamamlandı27 Kasım 2018 Salı 13:50
  • Polen Ateş Polonya’da birinci26 Kasım 2018 Pazartesi 21:17
  • Mali sıkıntılardan dolayı gidemediler23 Kasım 2018 Cuma 16:03
  • Kickboksta kuşak sınavı yapıldı22 Kasım 2018 Perşembe 23:53
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ12101131
    2YENİCAMİ AK1292129
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1270521
    4CİHANGİR GSK1263321
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL1262420
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1262420
    7GÖNYELİ SK1261519
    8BAF ÜLKÜ YURDU1253418
    9LEFKE TSK1253418
    10GAÜ ÇETİNKAYA TSK1253418
    11KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1227313
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK1224610
    13BİNATLI YSK1231810
    14GİRNE HALK EVİ122197
    15ESENTEPE KKSK122197
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK121477
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.