• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 20 °C
  • Mağusa 20 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 8 °C

Şampiyonlar belirlendi

Şampiyonlar belirlendi
Dikmen Belediyesi tarafından 11 Meşale Festivali kapsamında Sokak Basketbolu Turnuvası düzenlendi.

Dikmen Belediyesi tarafından 11 Meşale Festivali kapsamında organize edilen Sokak Basketbolu Turnuva karşılaşmalarla tamamlandı. Karşılaşmalar sonunda dereceye girenlere ödüllerini Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi ve Dikmen Gençlik Merkezi üyeleri tarafından verildi.

Dikmen Belediyesi tarafından geleneksel 11 Meşale Festivali kapsamında organize edilen ve iki gün süren Sokak Basketbolu turnuvası oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. Sponsorluğunu İntergaz’ın yaptığı turnuvada Arılar, Minikler, U14, U16, U18, Büyükler ve Masterler olmak üzere 7 kategoride 58 takım mücadele etti.

Karşılaşmalar sonunda dereceye girenlere ödüllerini Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi ve Dikmen Gençlik Merkezi üyeleri verdi.

 

Final karşılaşmaları sonunda dereceye giren takımlar şöyle oldu:

Arı Erkek

1.Digomo Celtics

2.Digomo Aslanları

 

Minik Erkek

1.Ballers

2.Soyer Kırmızı

 

U14 Kız

1.Nis

2.Golden Touch

 

U14 Erkek

1.Near East Boys

2.Dezza

 

U16 Kız

1.Rising Sun

2.Sadrazamın Son Turnikesi

 

U16 Erkek

1.GAÜ Yıldız

2.AND 1

 

U18 Kız

1.Gof

2.Magic Suns

 

U18 Erkek

1.Fried Chicken

2.GAÜ Genç

 

Büyük Erkek

1.DİGEM

2.Boss

 

Masterler

1.RPM

2.Yenicami Mahallesi

 

 

Yarın Klasik Araba yarışı

Dikmen Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen 11 Meşale festivali kapsamında yarın akşam Dikmen’de başlayacak Klasik Araba Yarışı 5 köyde dolaşarak Şirinevler’de son bulacak.

Şirinevler de Klasik Otomobillerin sergileneceği köy meydanında gece boyu yarışmalar ve gösteriler gerçekleşecek ve gece sonunda ise Grup Türbilans Şirinevler’de sahne alacak.

Bu haber toplam 742 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Muhaymin TOFAŞ'ta23 Temmuz 2018 Pazartesi 16:58
  • Şampiyonlar belirlendi16 Temmuz 2018 Pazartesi 17:07
  • Üçüncü Mevlit dönemi05 Temmuz 2018 Perşembe 19:04
  • U14’te Alsancak üstünlüğü05 Temmuz 2018 Perşembe 17:52
  • U18 Ligi’nde Koop damgası03 Temmuz 2018 Salı 18:44
  • Polisler parke zemindeydi27 Haziran 2018 Çarşamba 18:13
  • Gençler ‘barış’ için kaynaştı21 Haziran 2018 Perşembe 17:00
  • YDÜ'den 3. şampiyonluk: 88-3620 Haziran 2018 Çarşamba 18:11
  • Şampiyonluk YDÜ’nün13 Haziran 2018 Çarşamba 22:08
  • YDÜ serilere önde başlayacak01 Haziran 2018 Cuma 17:50
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK440012
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ431010
    3BAF ÜLKÜ YURDU43019
    4GENÇLİK GÜCÜ TSK42208
    5GAÜ ÇETİNKAYA TSK52218
    6CİHANGİR GSK42117
    7LEFKE TSK41306
    8GÖNYELİ SK42026
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51225
    10ESENTEPE KKSK41124
    11GİRNE HALK EVİ41033
    12TÜRK OCAĞI LİMASOL41033
    13DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK41033
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK40313
    15BİNATLI YSK41033
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK40141
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.