• Lefkoşa 25 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 25 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 20 °C

Şampiyonlar baloda buluştu

Şampiyonlar baloda buluştu
Tamamlanan 2018 sezonunun ardından Kyrenia Off Road Derneği (KYOFF) düzenlediği gecede dereceye giren sporcularına kupalarını takdim etti.

2018 sezonunun tamamlanmasının ardından dereceye girenlere kupalarının verildiği şampiyonlar balosu, geçtiğimiz Cuma akşamı yapıldı. “Cyprus Off Road Attack 2018”, “24 Hours Off Road Challenge 2018” ve “Afrodisia 2018” gibi marka yarışlardan oluşan KYOFF 2018 Off Road Şampiyonası’nın tamamlanmasının ardından, Ralli, Raid ve Macera kategorilerinde şampiyonlar belirlenmişti. Ralli kategorisinde; Halim Kahveciler-Ramadan uzun ikilisi mutlu sona ulaşmayı başarırken, Raid kategorisinde Levent Sönmez-Yakup Yücel ikilisi ve Macera kategorisinde Edim Macila-Eser Harper ikilisi şampiyonluğa ulaşmıştı.

 

off-road1.jpg

 

Girne Çatalköy’de bulunan Acapulco Hotel’in balo salonunda yapılan ödül töreninde genel klasmanların yanı sıra sınıflarda da ilk üçe girenlere kupaları takdim edildi. Gecede ayrıca sponsorlara ve sezon boyunca destek veren kurumlara da teşekkür plaketleri verildi.

 

off-road2.jpg

 

 

Ralli Genel Klasman

1.Halim Kahveciler-Ramadan Uzun

2.Soyer Arseven-Hasan Reyhan

3.Musa Ersoy-Ramadan Kral

 

Raid Genel Klasman

1.Levent Sönmez-Yakup Yücel

2.Sander Kahveciler-Eser Sulo

3.Muzaffer Yemen-Mustafa Yemen

 

off-road3.jpg

 

 

Macera Genel Klasman

1.Edim Macila-Eser Harper

2.Vural Tabak-Yusuf Acemoğlu

3.Sona Singh-Birkan Karaderi

 

Takımlar Şampiyonası

1.Sun Rent a Car Racing Team

2.Zubi Racing Team

3.Yusuf Hüdan Cyprus Racing Team

 

Ralli T1 Sınıfı

1.Orhun Mevlit-Turgut Barış

2.Görkem Eren-Hüda Hüdan

3.Burak Emingil-Emin Emingil

 

Ralli T2 Sınıfı

1.Ahmet Esendağlı-Veli Esendağlı

2.Hüda Hüdan-Hasan Reyhan

3.Burak Emingil-Emin Emingil

 

Ralli T3 Sınıfı

1.Halim Kahveciler-Ramadan Uzun

2.Şefik Uzun-Ertunç Çapun

3.Yusuf Hüdan-Hasan Reyhan

 

Ralli T4 Sınıfı

1.Musa Ersoy-Ramadan Kıral

2.Cem Aytaç-Cevdet Alptürk

3.Niyazi Bedel-Hasan Güney

Bu haber toplam 360 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kartingde liderler zorlanmadı05 Ağustos 2019 Pazartesi 09:35
  • Slalom Şampiyonasında ikinci yarış heyecanı02 Ağustos 2019 Cuma 18:48
  • ‘Enduro’da 3.randevu02 Ağustos 2019 Cuma 18:47
  • Kartingde dördüncü buluşma01 Ağustos 2019 Perşembe 20:01
  • Driftte Akbil ve Özteknik üstünlüğü29 Temmuz 2019 Pazartesi 17:45
  • Driftte ikinci raunt25 Temmuz 2019 Perşembe 19:42
  • KITMOK ilk yardım konusunda bilgilendi22 Temmuz 2019 Pazartesi 18:02
  • Klasiklerden geçmişe yolculuk17 Temmuz 2019 Çarşamba 11:14
  • Zirvedekiler değişmedi15 Temmuz 2019 Pazartesi 12:28
  • Lefkoşa’da hazine arayacaklar12 Temmuz 2019 Cuma 18:04
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.