• Lefkoşa 23 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 23 °C
  • İstanbul 19 °C
  • London 17 °C

Şampiyon DAÜ...

Şampiyon DAÜ...
Voleybolda Genç Kızlar final serisi üçüncü karşılaşması Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Gazi Mağusa Belediyesi Çamlık Spor arasında oynandı.

Voleybolda Genç Kızlar final serisi üçüncü karşılaşması Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Gazi Mağusa Belediyesi Çamlık Spor arasında oynandı. 1-1’lik eşitliğin olduğu, kazananın şampiyonluğunu ilan edeceği karşılaşmada gülen taraf 3-1’lik skorla DAÜ oldu. Bu galibiyetle DAÜ 2017 – 2018 sezonunu şampiyon olarak noktaladı. Karşılaşmanın ardından DAÜ kupa ve madalyalarını federasyon yetkililerinden aldı.

Bu haber toplam 375 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sezon KTSYD Turnuvası ile başlıyor08 Ekim 2018 Pazartesi 10:29
  • Voleybol Kaya ile devam27 Eylül 2018 Perşembe 21:22
  • Voleybolun onur gecesi20 Eylül 2018 Perşembe 15:24
  • Voleybolda başarılılar ödüllendirilecek17 Eylül 2018 Pazartesi 20:58
  • Minikler voleybol şöleninde buluştu15 Eylül 2018 Cumartesi 19:15
  • ‘Minik Eller Voleybol Şöleni’ düzenleniyor10 Eylül 2018 Pazartesi 17:17
  • Voleybolda transfer tamamlandı15 Ağustos 2018 Çarşamba 19:50
  • LAÜ’den Merve bombası14 Ağustos 2018 Salı 17:24
  • Adlarından söz ettirdiler05 Ağustos 2018 Pazar 11:32
  • Zafere smaç attılar02 Ağustos 2018 Perşembe 23:43
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK440012
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ431010
    3BAF ÜLKÜ YURDU43019
    4GENÇLİK GÜCÜ TSK42208
    5GAÜ ÇETİNKAYA TSK52218
    6CİHANGİR GSK42117
    7LEFKE TSK41306
    8GÖNYELİ SK42026
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51225
    10ESENTEPE KKSK41124
    11GİRNE HALK EVİ41033
    12TÜRK OCAĞI LİMASOL41033
    13DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK41033
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK40313
    15BİNATLI YSK41033
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK40141
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.