• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 15 °C

Potanın yıldız şampiyonları

Potanın yıldız şampiyonları
Ortaokullu Yıldızlar Basketbol Finalleri’nde şampiyonlar belli oldu

Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim Ortak Hizmetler Dairesi Müdürlüğü, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar Basketbol Şampiyonası tamamlandı. Kızlarda The Future American Koleji, erkeklerde de Yakın Doğu Koleji şampiyonluk ipini göğüsledi.

Kızlarda Levent Koleji’nin ikinci tamamladığı şampiyonada, üçüncü 19 Mayıs Koleji, dördüncü de Yakın Doğu Koleji oldu. Erkeklerde TED Koleji ikinci olurken, üçüncü Türk Maarif Koleji, dördüncü de Levent Koleji oldu.

 

SONUÇLAR

Kızlar Üçüncülük: Yakın Doğu Koleji – 19 Mayıs Koleji: 33-38

Erkekler Üçüncülük: Türk Maarif Koleji – Levent Koleji: 38-21

Kızlar Final: The Future A. Koleji – Levent Koleji: 48-22

Erkekler Final: Yakın Doğu Koleji – TED Koleji: 45-21

 

KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1. The Future American Koleji

2. Levent Koleji

3. 19 Mayıs Koleji

4. Yakın Doğu Koleji

 

ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1. Yakın Doğu Koleji

2. TED Koleji

3. Türk Maarif Koleji

4. Levent Koleji

Bu haber toplam 1052 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.